Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Tulpen en bloemenvelden tour met Renzy

Gepubliceerd op 21 mei 2024

Cruisen door de Bollenstreek in een Renault Twizy van Renzy. Een onvergetelijk gezinsuitje langs de tulpen en bloemenvelden. Superleuk!

Vorige zomer hebben we al kunnen genieten van de tour met de toffe elektrische Renault Twizies van Renzy, inclusief navigatie en audioguide. Dat was zo leuk! En als de Bollenstreek in bloei staat, willen we graag nog een keer!

En dat kan!

Tijdens de speciale Tulpen- en bloemenvelden tour verken je in je eigen tempo gedurende 2 uur een route van ongeveer 20 km en geniet je van alle prachtige bloemen en tulpen in de mooiste kleuren en geuren. Je stapt zo vaak uit als je wilt voor een selfie, een picknick, een wandeling… De route brengt je o.a. langs de Tulperij, een authentieke tulpenbollenkwekerij. Aanrader!

De volwassene zit voorin, het kind achterin. Ga je met z’n vieren? Dan krijg je 2 autootjes mee. De kinderen praten met elkaar via een walkie talkie. Supercool! En handig als je een afslag mist… over en uit:-)

De audiotour vertelt je alle ins en outs over de omgeving en deelt leuke tulpenweetjes. Voor de kids (leeftijd 4 t/m 16 jaar) is er een uitdagende ‘Kraak de code van kluis speurtocht’ met aan het einde een leuke prijs. Het is nog leerzaam ook, want de kids komen tijdens deze tour alles te weten over de oer-Hollandse tulp.

Verdwalen gebeurt je niet zo snel, want de voorgeprogrammeerde GPS route geeft duidelijk aan waar je heen moet. Allemaal leuke binnendoor weggetjes langs toffe plekken, geen tourbusroutes dus.

Rijden in een Renault Twizy is super easy en leuk: onderweg trek je veel bekijks! Hij rijdt geruisloos en is 100% elektrisch, dus je tour is nog milieuvriendelijk ook.

De Tulpenvelden Tour inclusief GPS navigatie en audioguide is te boeken van half maart tot en met half mei. Vanaf eind maart tot half mei staan de tulpenvelden in bloei. Het start- en eindpunt van je tour is bij Renzy, Meer en Duin 36 in Lisse.

Wat zit er in de Tulpen- en bloemenvelden tour
• Een elektrische Renault Twizy geschikt voor 2 personen (leuk om met je gezin 2 Twizies te huren!)
• GPS navigatie met een voorgeprogrammeerde vaste route van 20km door de Bollenstreek
• Een vaste route langs de tulpen- en bloemenvelden en een stop bij een tulpenbollenkwekerij.
• Audioguide beschikbaar in het Nederlands, Engels en Duits met alle ins en outs over de omgeving en leuke tulpenweetjes
• De duur van de Tulpenvelden tour is 120 minuten met onderweg voldoende tijd om te stoppen en de bloemen van dichtbij te bewonderen
• Kidstour met uitdagende fotospeurtocht en een prijs aan het einde van de tour (2 volwassenen + 2 kids vanaf 4 t/m 16 jaar)

Klik door via de roze button hieronder om jouw tour met gezin te reserveren! Miep, miep, zoef…

Veel plezier! – Tamara & Jantine – Kidsproof.nl

Tip: benieuwd naar onze ervaring vorig jaar? Lees hier het blog Deze link opent in een nieuwe tab en hieronder een kort filmpje:-)

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop

Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Pluktuinen en bloementips!

Je eigen bosje bloemen plukken, hoe gaaf is dat! Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Meer inspiratie

KidsPark

Springen, klimmen, glijden, disco dansen, voetballen of op een vette hindernisbaan spelen!

Nu te zien: Anaïs López!

Nieuw: Anaïs López - de Schildpad en de Monnik in Japanmuseum SieboldHuis. Met kinderactiviteiten!

Nationale Kinderherdenking

Sta samen stil bij vrijheid tijdens de Nationale Kinderherdenking, live uitgezonden vanuit Madurodam.
Reserveer

Fien & Teun gaan op schattenjacht!

Een piratenavontuur in de bioscoop, met Fien, Teun, Sem en alle dierenvriendjes!

Het langste Blotevoetenpad van Nederland!

Ontdek dit unieke parcours in de natuur. Een origineel (en gratis!) moederdag-uitje!

Ga je mee op Sprookjesreis?

Beleef een magisch avontuur deze meivakantie in het Kinderboekenmuseum. Masterclasses, workshops en meer!

Meivakantie bij Boerhaave

Leer deze meivakantie jouw lichaam helemaal snappen bij Rijksmuseum Boerhaave! En Waterland is ook open!

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Reserveer

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief