Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

KunstKasteel Kunst Kursus

In de kunstlessen van het KunstKasteel ga je je eigen knutselidee maken! Met hulp van de Kasteelvrouwe.

In de lessen van het KunstKasteel in Oegstgeest geeft de Kasteelvrouwe geen opdrachten. Het is de bedoeling dat een kind zelf met een idee komt om iets uit te werken. Hoe en met welke materialen dat gebeurt is aan de leerling.
De Kasteelvrouwe helpt – waar nodig – met de uitvoering.

Ze ondersteunt, maar is terughoudend om richting te bepalen. Het proces vindt zij van veel groter belang dan het product. Van haar hoeven knutsels niet persé mooi te worden (al worden ze dat meestal wél). Ook is het geen enkel probleem als een kind wat meer bedenktijd nodig heeft.

  • Op maandag, dinsdag en donderdag zijn er lessen voor kinderen van 6 t/m 9 jaar van 16.00 tot 17.30 uur.
  • Op woensdagavond is er les voor kinderen vanaf 10 jaar van 19.00 tot 20.30 uur.

Tip: in het KunstKasteel kun je ook terecht voor je verjaardagspartijtje!

 

KunstKasteel

Rhijngeesterstraatweg 191

2343 BW Oegstgeest

Openingstijden Maandag, dinsdag en donderdag van 16.00 tot 17.30 uur (kinderen van 6 t/m 9 jaar).
Woensdagavond van 19.00 tot 20.30 uur (kinderen vanaf 10 jaar).

Mail direct

Mail direct naar KunstKasteel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Leiden

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

BplusC

Muziekschool, activiteiten en boeken lenen... het kan bij BplusC in en om Leiden!

Naailes Atelier Kleurstof

Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!

Jeugdles Boulderhal

Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!

Theater- en musicalles

Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026

Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!

Doen met kinderen tijdens het paasweekend in Leiden

Ben je op zoek naar leuke dingen om te doen met kinderen met Pasen? Wij zochten het alvast voor je uit!

Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Heel veel lammetjes! Waar vind je ze?

Echt voorjaar is het, er zijn weer lammetjes! Lammetjes dagen, knuffelen, flesje geven. Bekijk de leukste adresjes in de Leidse regio!