Zwemles in Poelmeer
Op een leuke manier goed leren zwemmen volgens het Zwem ABC. Dat kan in zwembad Poelmeer in Oegstgeest!
Zwemmen is leuk! Leren zwemmen tijdens een groot onderwateravontuur is nog veel leuker! Samen met Zed de haai en Sop de zeester beleven kinderen de spannendste avonturen tijdens de zwemlessen. Alle avonturen staan beschreven in een paspoort dat kinderen samen met een prachtige schatkist krijgen bij aanvang van de zwemles. Gaandeweg worden er edelstenen en zegels verdiend. De kinderen krijgen dus een beloning zodra ze weer een belangrijke stap hebben gemaakt.
Vanaf 4 jaar kun je je kind inschrijven voor zwemles. Zodra er plaats is krijg je bericht. Onder begeleiding van ervaring instructeurs leert je kind dan de basisvaardigheden voor de verschillende diploma’s.
Bij de eerste les ontvang je een geel lintje om vast te maken aan de zwembroek, badpak of bikini. Zo is duidelijk in welk badje je kind zwemt. Je krijgt ook schoenhoesjes, want bij de 1e les mag je kijken. Daarna kan dat alleen nog op de kijkdagen, maar die zijn er genoeg hoor.
Als je interesse hebt in privézwemles ABC neem dan even contact op met Nico Waasdorp, de coördinator van de zwemlessen.
Kijk voor de volledige informatie over de zwemlessen even op de website van Poelmeer via de roze button.
Tip: Geef je verjaardagspartijtje in het zwembad!
Zwembad Poelmeer
Lange Voort 273
2343 CE Oegstgeest
Openingstijden
Klik voor alle leszwemtijden door via de roze button.Prijs
Leskaart 5 weken € 42,50. Inschrijfgeld € 19,95. Diplomazwemmen € 19,40.Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Naailes Atelier Kleurstof
Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!
Theater- en musicalles
Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!
Muziekschool BplusC
Muziek: je kunt er niet vroeg genoeg mee beginnen. Ontdek jouw muzikale kwaliteiten bij BplusC.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Straal op het podium bij BplusC!
De Kinderboekenweek komt eraan! Van 30 september t/m 11 oktober staat alles in het teken van Spot aan! Bij de vestigingen van BplusC is er van alles te beleven. Sta zelf in de spotlights tijdens het Open Podium en ontdek de betaalbare workshops en cursussen van de muziekschool. En wist je dat een bibliotheeklidmaatschap gratis is voor kids t/m 18 jaar?
Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!
Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.