Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Intratuin Lisse

De Intratuin in Lisse is heel leuk met kinderen! Met speeltuin, kinderworkshops en feestjes!

Intratuin Lisse is een prachtige vestiging waar je heel goed met je kinderen terecht kunt! Zo is er een superleuke indoor speeltuin ‘De klautertuin’. Kinderen vermaken zich hier uitstekend en jij hebt lekker je handen vrij om de winkel te verkennen.

Uiteraard vind je hier alle planten en bloemen, tuin- en dierbenodigdheden en meer. Maar we kijken ook weer uit naar de jaarlijkse kerstshow, altijd een feestje om met de kinderen naartoe te gaan.

Op de woensdagmiddag en in de vakanties zijn er ook leuke kinderwokshops. Deze vind je in onze uitagenda. Ook kan je hier terecht om je kinderfeestje te vieren.

Speciaal voor de kids kun je een high tea reserveren. Een heerlijke proeverij met heel veel keuze uit huisgemaakte lekkernijen. Naast de thee en limonade genieten de kids van groentesticks, soep en heerlijke zoetigheden.

Kom je ook?  Klik op de roze button voor meer informatie.

Intratuin Lisse

Heereweg 350

2161 CC Lisse

Mail direct

Mail direct naar Intratuin Lisse

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Reserveer

Herfstvakantie Archeon

Beleef de geschiedenis in het prachtige Archeon deze herfstvakantie. Veel extra kinderactiviteiten!

Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.

Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!

VR uitje bij het Virtuorium

Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?