Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Intratuin Lisse

De Intratuin in Lisse is heel leuk met kinderen! Met speeltuin, kinderworkshops en feestjes!

Intratuin Lisse is een prachtige vestiging waar je heel goed met je kinderen terecht kunt! Zo is er een superleuke indoor speeltuin ‘De klautertuin’. Kinderen vermaken zich hier uitstekend en jij hebt lekker je handen vrij om de winkel te verkennen.

Uiteraard vind je hier alle planten en bloemen, tuin- en dierbenodigdheden en meer. Maar we kijken ook weer uit naar de jaarlijkse kerstshow, altijd een feestje om met de kinderen naartoe te gaan.

Op de woensdagmiddag en in de vakanties zijn er ook leuke kinderwokshops. Deze vind je in onze uitagenda. Ook kan je hier terecht om je kinderfeestje te vieren.

Speciaal voor de kids kun je een high tea reserveren. Een heerlijke proeverij met heel veel keuze uit huisgemaakte lekkernijen. Naast de thee en limonade genieten de kids van groentesticks, soep en heerlijke zoetigheden.

Kom je ook?  Klik op de roze button voor meer informatie.

Intratuin Lisse

Heereweg 350

2161 CC Lisse

Mail direct

Mail direct naar Intratuin Lisse

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Klimaatmuseum on tour

Ontdek gratis het Klimaatmuseum on tour in Leiden en duik samen in de wereld van klimaat en oplossingen.

Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum

Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum! Onze favoriet!
Reserveer

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Reserveer

Space Expo 5+

Space Expo is hét ruimtevaartmuseum van Nederland!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vakantiespecial: De Mond van Leiden

Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.

10x gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!

Wij zijn dól op speeltuinen. We hebben voor jou de állerleukste buitenspeeltuinen en natuurspeeltuinen op een rij gezet. Waar gaan jullie als eerste heen?

De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026

Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!

20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden

Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.