Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad de Does

Genoeg te zwemmen in Leiderdorp. Vrijzwemmen, zwemles, discozwemmen, snorkelen en je feestje vieren!

Een leuk uitje voor het hele gezin. Voor iedereen, van jong tot oud, is er van alles te beleven. Bij de horeca kun je terecht voor een lekker drankje of hapje. Speciaal voor kinderen is er een Jip’s Hippomeal.

Het recreatiebad heeft een speelse vorm met een krachtige wildwaterkreek, twee bruisbanken, waterspuiters en een waterval. Veel actie dus! En dan is er nog de glijbaan! Deze is maar liefst 35 meter lang, geheel overdekt en komt uit in het aparte plonsbassin. Wel zo veilig!

Voor de allerkleinsten is er een apart peuterbad voorzien van waterspuiters op de rand en een groot waterspuitend clownshoofd op de muur. Kortom: voor grote en kleine kinderen is er genoeg waterpret! Je kunt hier ook baby & peuterzwemmen.

Zwemles wordt hier gegeven volgens het Zwem ABC. Onder begeleiding van ervaren instructeurs leert je kind de basisvaardigheden voor de verschillende diploma’s. Vanaf diploma B kun je ook meedoen aan de snorkellessen.

In de vakanties zijn er leuke activiteiten en iedere maand is er discozwemmen! Kijk hiervoor in de uitagenda!

Kijk voor aanvullende info op de website van zwembad de Does via de roze button. Let op: je komt binnen op de algemene pagina van Sportfondsen. Als je in het zoekveld zwembad de Does intoetst, kom je waar je moet zijn.

Tip: vier je verjaardag met Kid’s Party zwemfeestje of een avondje discozwemmen!

Zwembad De Does

Amaliaplein 40

2351 PV Leiderdorp

Openingstijden Zie website voor de meest acutele info
Prijs Zie website voor de meest acutele info
Mail direct

Mail direct naar Zwembad De Does

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!

Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!

Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.

Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!

Alles over de zon bij Space Expo Noordwijk!

Ontdek alles over de zon én de zonsverduistering bij Space Expo in de zomervakantie. Leuk gezinsuitje!

Ponykamp mét overnachting!

Gezellig en avontuurlijk ponykamp voor gevorderde ponyliefhebbers bij manege Liethorp in Leiderdorp!

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij

Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

5 x Bootje huren in en om Leiden – leuke adressen

Ontdek de Kaag, de Leidse grachten, Vlietlanden en meer met je gezin op een boot! Huur een sloep, kano, roeiboot, zeilboot of waterfiets. Hier vind je 5 leuke adressen in de Leidse regio!

20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden

Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.