
Strandhuisjes Willy Zuid
In Katwijk kun je in strandhuisjes logeren. Overnachten op het strand, geweldig toch?
In een geweldig leuk houten huisje overnachten aan zee. Heerlijk idee vind je niet? En bij Willy Zuid in Katwijk weten ze dat ook. Je hebt eigenlijk niet zoveel nodig. Geweldig voor een weekendje of langer, met je eigen gezin of samen met een bevriend gezin. Het is allemaal leuk. Schepje en emmertje mee, de kids vermaken zich prima, ook als het weer wat minder is.
De strandhuisjes zijn te huur per weekend, midweek, week of weken. Voor een nacht is niet mogelijk.
Vanaf 1 mei zijn de huisjes weer klaar voor gasten. Uiteraard kun je nu al reserveren. Een strandhuisje huur je vanaf € 460 voor een weekend, € 435 voor midweek en € 770 per week. In het hoogseizoen zijn deze prijzen hoger. Er gelden diverse toeslagen.
Kijk op de site van Willy Zuid, daar kun je ook de beschikbaarheid zien en gelijk reserveren. Hiervoor klik je even op de roze button. Als je contact opneemt vermeld er dan even bij dat je via Kidsproof komt.
Tip: heb jij je al aangemeld voor onze nieuwsbrief? Daarin delen we hartstikke leuke tips. Meld je aan dan mis je niks!
Willy Zuid
Boulevard Zeezijde 41
2225 BB Katwijk aan Zee
Prijs
Vanaf € 460 voor een weekend / € 435 voor een midweek en € 770 voor een week.Toon op kaart
Meer inspiratie


Snack jezelf gelukkig
Kom deze zomer naar het LAM museum met zomerse kunst, friet en fun op Landgoed Keukenhof!
GPS fotospeurtocht
Ontdek de highlights van Zuid-Holland in een kek autootje van Renzy! Te gek uitje voor gezinnen
Zelf appels plukken bij De Olmenhorst
Pluk je eigen biologische appels en peren tijdens de Zelfpluk 2025!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomers snacken in het LAM museum
Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!
Landgoed Keukenhof; een paradijs voor gezinnen
Landgoed Keukenhof in Lisse is een echte Kidsproof tip! Dit prachtige landgoed heeft alles: dieren, kunst, kabouterpad, speeltuin, restaurant, natuur en plezier. Je kunt er niet alleen het LAM museum bezoeken, waar je op een speelse manier kennismaakt met kunst over eten en drinken, maar ook genieten van de vele activiteiten en bezienswaardigheden op het landgoed zelf. We vertellen je graag wat je allemaal kunt doen en zien op Landgoed Keukenhof.
Leren over water & natuur met de klas in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!