Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad het Wedde

Vrijzwemmen, zwemles en ouder-en-kind zwemmen. Niks is te gek in zwembad Het Wedde in Voorschoten!

In het recreatiebad is een leuk Jip het Nijlpaard glijbaantje. Ook in het aparte peuter- en babybad staat Jip, maar dan als speelfonteintje. Spring je liever van de duikplank? Plons dan lekker in het grote diepe bad!

Vrijzwemmen kan op woensdag en op zondag. Ouder & kind zwemmen is op dinsdag en donderdag en op zondagochtend is het tijd voor familiezwemmen. Je kan dan je met je hele gezin zwemmen in een heerlijk verwarmd bad!

En baantjes trekken kan natuurlijk ook. Op maandag tot en met vrijdag in de ochtend en avond.

Zwemles volgens het zwem-ABC wordt gegeven op maandag t/m vrijdag in de middag. Lessen worden gegeven volgens het zwem-ABC en een zwemles duurt 45 minuten.

Voor meer info en de actuele tijden zie website via de roze button.

Tip: In de vakantie worden er altijd vakantieactiviteiten georganiseerd. Kijk hiervoor in onze uitagenda.

Tip: je kinderfeestje in zwembad het Wedde kan ook!

Zwembad het Wedde

Richard Wagnerlaan 85

2253 CD Voorschoten

Openingstijden

zie website

 

 

Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Zwembad het Wedde

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Monstermasker knutselen in het RMO

Kom deze vakantie een masker knutselen van Egyptisch monster Ammit in het Rijksmuseum van Oudheden!

VR uitje bij het Virtuorium

Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!

KidsPark

Springen, klimmen, glijden, disco dansen, voetballen of op een vette hindernisbaan spelen!

Arcade spelen bij De BUB

NIEUW! Toffe Arcadehal bij Avonturenstad De BUB in Leiderdorp. Vaste prijs voor een uur speelplezier!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids

In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!

11 gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!

Wij zijn dól op buiten- en natuurspeeltuinen. We hebben 11 héle leuke in Leiden en omgeving op een rij gezet. Heel veel speelplezier!