
Holle Bolle Gijs
In dit gezellige restaurant in het centrum van Leiden kun je lekker en betaalbaar eten met kids!
Een menukaart met diverse gerechten, gewoon, maar verrassend en zeker de moeite waard! De sfeer en inrichting zijn vergelijkbaar met een eetcafé, lekker laagdrempelig dus. Fijne en vlotte bediening. Erg prettig als je een hapje gaat eten. Bij mooi weer kun je buiten eten.
Voor de kinderen is er eventueel een speciaal kindermenu en een kleine speelgelegenheid.
Tip: Klik door voor het méést complete overzicht van kinderactiviteiten in en om Leiden!
Holle Bolle Gijs
Korte Mare 34
2312 NN Leiden
Openingstijden
Dagelijks van 17.00 tot 22.00 uur.Prijs
Voorgerecht max € 6,75; hoofdgerecht: max € 13,50; nagerecht: max € 6,75
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomers snacken in het LAM museum
Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Zomeruitjes in Zuid-Holland
Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.