
Feetjes Pluktuin
Wat een leuke nieuwe pluktuin in Voorschoten! Kom je ook een vers bosje bloemen plukken?
Aan het Laantje van Van Wissen in Voorschoten is een nieuwe pluktuin geopend. Wat een heerlijke relaxte plek om een boeketje bij elkaar te plukken. En dat is ook erg leuk om met je kinderen te doen!
Kom je ook een bosje bloemen plukken?
Klik door via de roze button naar hun Facebookpagina voor meer foto’s en informatie. Daar vind je ook tot welke datum de pluktuin open is.
Tip: vlakbij vind je de Natuurspeeltuin Voorschoten. Een heerlijke plek waar je kids uren kunnen ravotten. En haal meteen een ijsje, pannenkoek of ander lekkers bij Tante Tokkie!
Tip: op Kidsproof Leiden vind je de leukste uitjes, kinderfeestjes, uit eten adresjes en nog veel meer in en om Leiden! En volg ons ook op Facebook!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Feetjes Pluktuin
Laantje van van Wissen
Voorschoten
Openingstijden
check de facebookpagina van de pluktuin voor de actuele openingstijden (via de roze websitebutton doorklikken)
Meer inspiratie


Zomerdeal alert!
Ontdek de Zomerpas vol voordeel en plezier voor het hele gezin!
Boerhaave in de zomervakantie
Ontdek, experimenteer en speur in Rijksmuseum Boerhaave, een tof zomervakantie uitje met waterspeeltuin!
Shaun het Schaap: Elke Dag Feest! | Trianon Leiden
Tien nieuwe hilarische avonturen van Shaun het Schaap exclusief in de bios!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Zomers snacken in het LAM museum
Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!
GPS tour voor het gezin in een kek autootje van Renzy
Wat een te gekke middag hadden wij met de Renault Twizy's van Renzy langs duin, strand en bollenvelden bij Noordwijk! Vroom..vroom..