Logeren aan Zee
Een mooier uitzicht op zee bestaat bijna niet. In deze geweldige strandbungalows is het echt genieten.
Op het strand van Katwijk Noord, direct naast Strandpaviljoen ‘het Wantveld’ zijn 10 strandbungalows te huur, voor een korte of langere vakantie. Elk vakantiehuis heeft zijn eigen privé terras met uitzicht over strand en zee.
De ruime strandbungalows zijn modern en knus ingericht. Er is slaapplaats voor 2 volwassenen en 3 kinderen. Het strandhuisje heeft zelfs CV. Vanaf een van de stoelen op de veranda zie je als het weer meezit de zon wegzakken in de zee. Ook als het weer tegenzit heb je een geweldig uitzicht. Luxe strandstoel en/of een windscherm zijn eventueel te huur.
Via de roze button kom je direct op de site van Logeren aan Zee. Daar kun je direct reserveren en de beschikbaarheid bekijken. Als je contact opneemt, vermeld er dan even bij dat je via Kidsproof komt.
Tip: ken jij onze nieuwsbrief al? Meld je even aan, want daarin delen we iedere maand #kidsprooftips!
Logeren aan Zee
Noordduinseweg
2221 Katwijk aan Zee
Openingstijden
Van begin maart t/m eind oktoberPrijs
Weekend: € 450/€545; midweek: € 415/€545; week: € 715/€ 960Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.
Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!
Zomer bij Museumpark Archeon
Vier de zomer bij Museumpark Archeon: duik in de prehistorie, word een Romein en beleef de geschiedenis!
Ontdek het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen
Ga op avontuur bij SEA LIFE Scheveningen en duik in een vernieuwde onderwaterwereld vol bijzondere dierenBlogs & inspiratie
Alle blogs
Geweldige belevenis bij CORPUS UNLOCKED deze zomer!
Nieuw deze zomer: CORPUS UNLOCKED! We hebben echt een fantastische middag gehad met ons gezin. Aanrader!
Leuke zomeractiviteiten bij Rijksmuseum Boerhaave!
Wat is waarheid? Geen idee! Wel weten we dat dit Kidsproof museum deze zomer een must is voor alle nieuwsgierige kids! Met verdraaid leuke testjes, ongeloofwaardige wiskunde, waterspeeltuin, zomerworkshops en nog veel meer bij Rijksmuseum Boerhaave in Leiden!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!