
In het spoor van Naturalis
Wandelroute door het centrum van Leiden. Wandel met het hele gezin in het spoor van Naturalis!
Wist je dat museum Naturalis al 200 jaar oud is? Download de gratis Naturalis museumapp en wandel met het hele gezin in het spoor van Naturalis. Leuk!
Je ontdekt de geschiedenis van het museum, de natuur in de stad Leiden én je maakt kennis met de experts van Naturalis!
De route is vanaf vrijdag 19 maart beschikbaar in de app.
Download de Naturalis museumapp via Google Play of de Appstore. Klik via de roze button door voor meer informatie.
Veel wandelplezier!
Meer inspiratie


Herfstvakantie bij het Rijksmuseum van Oudheden
Ontdek monsters, knutsel Egyptische sieraden en bewonder unieke schatten uit het oude Egypte!
CORPUS ‘reis door de mens’
CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Stoomtrein open in de herfstvakantie
Ook in de herfstvakantie geniet je van heel veel treinen bij Stoomtrein Katwijk-Leiden! Zó leuk!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Naar buiten met de kinderen in de herfst in Leiden
Hoera het is weer herfst! Wij vinden de herfst een ontzettend leuk naar buiten seizoen. Lekker naar het bos, fruit plukken, buiten spelen in een speeltuin... Waar neem jij je kinderen naar toe deze herfst?
