Rexperience Naturalis 8+
Ga op tijdreis in Naturalis in de dino simulator Rexperience! Durf jij het aan? Supertoffe belevenis!
Wat een superleuke nieuwe attractie in Naturalis: de Rexperience! Dit is geen ‘gewone’ museumzaal in Naturalis, de Rexperience is een beleving! Hier maak je een reis terug naar de tijd dat T. rex Trix leefde.
Je stapt binnen in het futuristische reisbureau en krijgt daar een 3D bril. Je betreedt vervolgens de ruimtecapsule en dat is een superspannend avontuur… als dat maar goed komt! Wie weet ontmoet je de T. rex wel in levenden lijve… Durf jij het aan?
De Rexperience is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar.
Tickets alleen online te reserveren. Je hebt voor Rexperience een apart kaartje nodig bij je toegangsticket.
Naturalis
Darwinweg 2
2333 CR Leiden
Openingstijden
Naturalis is iedere dag geopend van 10:00 tot 17:00 uur** Met uitzondering van Koningsdag (27 april), 6 september en Eerste Kerstdag (25 december)
Prijs
TicketprijzenMuseumbezoek vanaf 4 jaar € 16
Museumbezoek + Rexperiencevanaf 4 jaar € 18
Gratis entree voor VriendenLoterij VIP-kaarthouders
Museumkaart geldig, Rexperience uitgezonderd
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Klimaatmuseum on tour
Ontdek gratis het Klimaatmuseum on tour in Leiden en duik samen in de wereld van klimaat en oplossingen.
Space Expo 5+
Space Expo is hét ruimtevaartmuseum van Nederland!
Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum
Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum! Onze favoriet!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026
Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!
20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden
Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.
10x gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!
Wij zijn dól op speeltuinen. We hebben voor jou de állerleukste buitenspeeltuinen en natuurspeeltuinen op een rij gezet. Waar gaan jullie als eerste heen?