Kleuterbios Leiden
Met je kleuter naar de film in Leiden is nu éxtra leuk met de kleuterbios!
Zó leuk om je kleuter naar de bioscoop te gaan! Sinds kort kan dat tijdens de speciale kleuterbios van de Leidse Bioscopen Trianon en Lido. Het licht in de zaal gaat niet helemaal uit en het geluid gaat wat zachter, perfect voor de kleintjes dus!
Na afloop van de film krijgt iedereen een mooie kleurplaat en een écht filmdiploma.
Zo wordt naar de film gaan, voor het eerst maar ook als je kleuter al bioscoop-ervaring heeft, superleuk! Wedden dat ze veel vaker willen gaan?
Tip: Kijk voor leukste kinderpartijtjes in jouw omgeving bij onze kinderfeestjes!
Bioscopen Leiden
Openingstijden
Zie website.Prijs
V.a. €8,- per kaartje.
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Weekend van de Wetenschap 2026
Wetenschapsfestival voor het hele gezin: kom kijken en beleven op mega veel interessante plekken!
Rijksmuseum Boerhaave
Rijksmuseum Boerhaave is een heel leuk museum met kinderen over de wetenschap. Met waterspeeltuin!
Spot aan! bij BplusC
Dans, zing, maak film en stap zelf het podium op tijdens de Kinderboekenweek bij BplusC!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
Straal op het podium bij BplusC!
De Kinderboekenweek komt eraan! Van 30 september t/m 11 oktober staat alles in het teken van Spot aan! Bij de vestigingen van BplusC is er van alles te beleven. Sta zelf in de spotlights tijdens het Open Podium en ontdek de betaalbare workshops en cursussen van de muziekschool. En wist je dat een bibliotheeklidmaatschap gratis is voor kids t/m 18 jaar?
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!