Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad Haasbroek

Lekker afkoelen in openluchtzwembad Haasbroek in Zoeterwoude!

In Zoeterwoude vind je zwembad Haasbroek. Dit openluchtzwembad heeft een 25-meterbad, waarvan een deel diep en een deel ondiep is. Leuk voor jong en oud!

Voor de kleintjes is er een apart peuterbadje en er zijn diverse speelmaterialen voor de kinderen. Op de uitgebreide ligweide kun je lekker met de hele familie chillen en spelen. Ook zijn er ook speelmogelijkheden voor de jeugd, zoals een basketbalpaal.

Je hoeft ook geen eten mee te nemen, want in de kiosk kun je frisdrank, ijs, snoep en snacks halen! Alles voor een spetterend zomeruitje. Het zwembad is van mei t/m september geopend.

Voor meer informatie over openingstijden e.d. klik je op de roze button.

Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes in en rond Leiden!

Zwembad Haasbroek Zoeterwoude

Nieuwe Weg 4

2381 NW Zoeterwoude

Openingstijden mei t/m september

Maandag tot en met vrijdag: 12.00 tot 20.00 uur
Zaterdag en zondag: 12.00 tot 17.30 uur
Prijs Zie website
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Ontdek de diepe denker in jezelf!

Ga op ontdekking in het Kinderboekenmuseum met masterclasses, verhalen en creatieve workshops

Meivakantie in Archeon

Samen terug in de tijd tijdens de meivakantie in Archeon in Alphen aan den Rijn.

VR uitje bij het Virtuorium

Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!

Speuren en spelen in Meijendel

Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Meivakantiespecial: De Mond van Leiden

Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.

De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026

Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!