
Aapjeskooi Leiden
Klimmen, springen, slingeren: ontdek wat jouw kindje al kan bij Aapjeskooi!
Heb jij ook zo’n leuk ‘aapje’ thuis dat niet kan stilzitten? Of zou het wel wat meer mogen bewegen? Zou je het fijn vinden als het in plaats van thuis op de bank in een gymzaal op een veilige manier leert klimmen, springen, slingeren, rollen, balanceren, mikken en dansen? Kom dan gymmen bij Aapjeskooi!
Stichting Aapjeskooi organiseert fantasierijke gymlessen voor kinderen van 1,5 t/m 6 jaar in Leiden. In de gymlessen staat iedere week een nieuw fantasierijk thema centraal dat helemaal aansluit op de belevingswereld van jonge kinderen. Ze zetten daarbij een uitdagende zaalopstelling klaar met veel toestellen en materialen waarin je kind zich samen met jou heerlijk kan uitleven. Daarbij komen wekelijks nieuwe oefeningen, spelletjes en dansjes aan bod, die je thuis kunt herhalen. Op een speelse manier werken kinderen aan een breed motorische ontwikkeling, sociale vaardigheden, het zelfvertrouwen maar vooral plezier maken in bewegen.
Ben je benieuwd wat jouw aapje al kan? Schrijf je dan in voor een proefles of koop een leskaart en schrijf je flexibel in op de dagen dat het jullie uitkomt! Aapjeskooi is ook aangesloten bij Jeugdfonds Sport en Cultuur.
Klik voor actuele lestijden en locaties op de roze button.
Kijk voor een impressie het filmpje!
Tip: De leukste clubjes in Leiden en omgeving vind je op onze website! Vind er dé nieuwe hobby van je kind, er is zoveel leuks te doen dat er voor iedereen wat wils is.
Aapjeskooi
Hoflaan 80
2321 TA Leiden
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie de websiteToon op kaart
Meer inspiratie


BplusC
Muziekschool, danslessen, creatief aan de slag, techniek.. het kan bij BplusC in en om Leiden!
Jeugdles Boulderhal
Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!
Yogasmiley kinderyoga
Proeflessen in september voor maar €5,- bij Yogasmiley in Leiderdorp!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Landgoed Keukenhof; een paradijs voor gezinnen
Landgoed Keukenhof in Lisse is een echte Kidsproof tip! Dit prachtige landgoed heeft alles: dieren, kunst, kabouterpad, speeltuin, restaurant, natuur en plezier. Je kunt er niet alleen het LAM museum bezoeken, waar je op een speelse manier kennismaakt met kunst over eten en drinken, maar ook genieten van de vele activiteiten en bezienswaardigheden op het landgoed zelf. We vertellen je graag wat je allemaal kunt doen en zien op Landgoed Keukenhof.
Leren over water & natuur met de klas in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Schrijf je nu in voor een muziekcursus bij BplusC in Leiden!
Droomt jouw kind ervan om te rocken, zingen of muziek te maken achter de knoppen? Bij het Muziekhuis van BplusC kan het allemaal. Of je kind nu net begint of al wat ervaring heeft: iedereen kan meedoen én dat voor betaalbare prijzen. Lees verder voor alle info en meld je meteen aan voor een muziekcursus of de Open Dag!