Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

All American Bowling

Zin in een leuk uitje? Ga gezellig samen bowlen!

Bij All American Bowling in Noordwijkerhout kan je heel goed bowlen, en daarnaast ook een lekker hapje eten!

Hier kan je het bowlen specialer maken met Magic Bowlen! Met speciale video clips, lichteffecten, metblacklight, lichtgevende ballen en swingende muziek wordt het echt een feestje! Magic Bowlen is mogelijk op alle banen. Informeer wel even of het kan op detijd die je reserveert. 

Voor de allerkleinsten is er een automatisch bumpersysteem, zodat de kinderen hun (speciale, lichte) kinderbowlingballen niet in de goot kunnen gooien. Altijd raak en alleen maar blije gezichten!

Wil je bij het bowlen ook een lekker hapje eten? Kijk voor de mogelijkheden op de site via de roze button. Ook voor meer informatie en reserveren kan je hier terecht. 

Tip: voor een leuk kinderfeestje ga je ook naar All American Bowling!

All American Bowling

Langelaan 2

2211 XT Noordwijkerhout

Openingstijden Maandag van 17.00 tot 23.00 uur, in schoolvakanties van 12.00 tot 00.00 uur
Dinsdag t/m donderdag van 12.00 tot 23.00 uur
Zaterdag van 12.00 tot 00.00 uur
Zondag van 12.00 tot 22.00 uur
Prijs Bowlen per uur/per baan van € 19,50 – € 26,50 (afhankelijk van moment); arrangementsprijzen van € 9,50 tot € 48,50 per persoon.
Mail direct

Mail direct naar All American Bowling

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

VR uitje bij het Virtuorium

Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!

Meivakantie Archeon

Prehistorie, de Romeinen en de Middeleeuwen. Je beleeft de geschiedenis deze meivakantie in Archeon!

Meivakantie in De Lakenhal

Vier de meivakantie in Museum De Lakenhal! Kids gaan zelf aan de slag en op onderzoek uit.

Nieuw: Rivierenland!

Kom uitrazen in Madurodam Rivierenland! Een te gekke spetter- en speelweide voor kleine avonturiers.

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop

Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Pluktuinen en bloementips!

Je eigen bosje bloemen plukken, hoe gaaf is dat! Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief