Hemelvaartsbrunch
Samen brunchen tussen de Romeinen en daarna het park in, zo vier je Hemelvaart bij Archeon.
14 mei | Archeon
Op 14 mei vier je Hemelvaart in Archeon in Alphen aan den Rijn met een uitgebreide familiebrunch en een hele dag historische beleving. Eerst samen aan tafel in de Romeinse Herberg, daarna het park ontdekken.
Wat kun je verwachten van de Hemelvaartsbrunch?
Om 11.00 uur schuif je aan voor een feestelijk buffet vol lekkers. Denk aan ambachtelijk brood, luxe broodjes en een rijk kaasplateau. Salades, carpaccio en warme gerechten zoals roerei met bieslook, groentequiche en verse asperges maken het compleet.
Voor kinderen is er een eigen kinderbuffet met poffertjes, frietjes en vegetarische nuggets. En het leukste? Zelf een muffin versieren met discodip en room.
✓ Uitgebreide familiebrunch in de Romeinse Herberg.
✓ Inclusief entree voor Archeon en activiteitenpas voor kinderen.
✓ Onbeperkt koffie, thee, melk en sappen inbegrepen.
Na de brunch ligt het hele park voor jullie open. Shows, activiteiten en levende geschiedenis wachten op je. Bij binnenkomst ontvangen jullie het dagprogramma zodat je niets mist.
Peuters t/m 2 jaar brunchen gratis mee. Museumkaarthouders krijgen € 5,00 korting. Reserveren is fijn, dan weten ze dat jullie komen.
Tip: In onze uitagenda vind je nog veel meer mooie uitjes tijdens speciale feestdagen.
Klik op de roze button en reserveer jullie tafel voor een smaakvolle Hemelvaartsdag in Archeon!
Data:
- donderdag 14 mei 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Sportwinter bij Ijshal De Vliet
Superveel ijsplezier bij Ijshal De Vliet! Met Olympische helden en activiteiten in de vakantie.
Beestenbingo
Bingo, dansen en dierenpret tijdens de BeestenBingo bij KidsZoo in Noordwijkerhout.
Feestje JUMPIN’ Noordwijk met 12,50 korting!
Fijne februari korting op een super leuk actief trampolinefeestje bij JUMPIN' Noordwijk!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids
In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!