
Vaderdagbrunch in het Archeon
Geniet van een heerlijke Vaderdagbrunch in Archeon, met GRATIS museumbezoek achteraf!
15 juni | Archeon
Zin om je vader lekker te verwennen deze Vaderdag? Geniet van een heerlijke Vaderdagbrunch in Archeon!
Kom genieten van een heerlijke Vaderdagbrunch met koude en warme gerechten. De brunch begint om 11 uur en eindigt rond 13 uur.
De brunch is inclusief de hele dag gratis entree voor Museumpark Archeon. Maak er een leuk dagje uit van met het hele gezin. Bij de entree krijg je een dagprogramma, zo zie je direct wat er die dag allemaal te doen is.
Het menu bestaat uit Garnizoensoep, verschillende soorten brood, hartig beleg, salades, warme gerechten en meer. Bijvoorbeeld een broodje Angus hamburger of Huisgerookte zalm van de houtgestookte barbecue.
Voor de kids is er een speciaal kinderbuffet met poffertjes, friet, vegetarische kipnuggets en muffins om zelf te versieren. Sluit de maaltijd af met een spetterend ijsdessert.
Ook geniet je onbeperkt van koffie, thee, biologische melk en schulp sappen. Klik voor het volledige menu op de roze button.
Genieten van deze brunch? Wel even vooraf reserveren!
Tip: Overnacht deze zomer in Archeon! Een toffe expeditie voor het hele gezin.
Reserveer nu een plekje voor het hele gezin via de roze button.
Kom deze Vaderdag (15 juni) brunchen in het Archeon!
Archeon
Archeonlaan 1
2408 ZB Alphen aan den Rijn
Openingstijden
Zondag 15 juni11 - ca. 13 uur
Prijs
Kinderen t/m 3 jaar: gratisKinderen 4 t/m 9 jaar: €29,95 p.p.
Gasten vanaf 10 jaar: €49,50 p.p.
Parkeren, incl. CO2 compensatie: €12,50 per auto
Museumkaarthouder / Vrienden Loterij VIP-Kaart houders ontvangen €5,- korting.
Museumkaarthouders/Vrienden Loterij VIP-Kaarthouders ontvangen €5,- korting
Toon op kaart
Meer inspiratie


Kidsproof Buitenbeestfeest
Kom naar het gratis Kidsproof Buitenbeestfeest in Tuin van Noord met allerlei avontuurlijke activiteiten.
Triceratops: de kudde – nu in Naturalis!
Sta oog in oog met vijf échte dino’s bij deze unieke familietentoonstelling.
Mini Jumpin’
Springen voor de allerkleinsten op vrijdagochtend bij JUMPIN' Noordwijk, tof! Fijne koffie voor de oudersBlogs & inspiratie
Alle blogs
De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop
Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!