
Beachclub Bait
Je gezicht in de zon, kids die zich uren vermaken. En dan lekkere vis eten. Fijn!
Met je gezicht in de zon en zicht op je spelende kids, lekker spelend in het zand. Je begrijpt, een plekje op het terras van deze Wassenaarse strandtent Beachclub Bait is gewild!
Schommels, een glijbaan en een klimmuurtje: laat de kinderen genieten van uren speelplezier op het strand van de Wassenaarse Slag. Voor je het weet is het etenstijd, maar dat is dan geen straf. Geniet van de lekkernijen bij Bait!
Geniet van de zomer bij dit leuke strandpaviljoen aan de kust van Wassenaar! Meer informatie (en de menukaart!) vind je via de roze button!
Tip: Ga er lekker op uit deze zomer! Bekijk onze Uitagenda’s van de omgeving Leiden en Den Haag voor leuke kidsuitjes!
Beachclub Bait
Wassenaarseslag 31
2242 PG Wassenaar
Openingstijden
In het strandseizoen dagelijks geopend vanaf 9 uur. Meer info via de roze button.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden
Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.
Zomers snacken in het LAM museum
Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!
GPS tour voor het gezin in een kek autootje van Renzy
Wat een te gekke middag hadden wij met de Renault Twizy's van Renzy langs duin, strand en bollenvelden bij Noordwijk! Vroom..vroom..