Bootcamp kinderfeestje
Vier je verjaardag met een cool, sportief en avontuurlijk Bootcamp feestje!
Op sportieve wijze beleef je een groot avontuur tijdens jouw eigen Bootcamp feestje! Samen met je vriendjes/vriendinnetjes ga je op zoek naar de gestolen schat van de koning. Hiervoor moet je sterk en slim zijn en laten zien dat je goed kunt samenwerken.
Er zijn verschillende sportieve opdrachten met burpees, pushups, springen, sprinten, kruipen en nog veel meer. Na iedere opdracht krijgt iedereen een camouflage streep op het gezicht en/of een gedeelte van de schatkaart.
Ben je in staat om alle bootcamp opdrachten te volbrengen en samen de schat terug te vinden?
Behaal aan het eind een écht bootcamp-diploma!
De spellen en opdrachten worden naar leeftijd en niveau aangepast. De feestjes vinden plaats in het bos, in het park of op het strand in regio Bollenstreek of Leiden.
De Bootcamp feestjes zijn geschikt voor kinderen van 5 t/m 12 jaar en duren ca. 1,5 uur.
Tip: Meer leuke ideeën opdoen voor een gaaf kinderfeestje? Kijk dan in ons overzicht kinderfeestjes!
Lijstjes voor Leiden
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Heel veel lammetjes! Waar vind je ze?
Echt voorjaar is het, er zijn weer lammetjes! Lammetjes dagen, knuffelen, flesje geven. Bekijk de leukste adresjes in de Leidse regio!
11 gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!
Wij zijn dól op buiten- en natuurspeeltuinen. We hebben 11 héle leuke in Leiden en omgeving op een rij gezet. Heel veel speelplezier!