
Baby- en peutermuziek
Samen met je kleintje experimenteren met muziek doe je met deze leuke lessen bij BplusC!
Experimenteer met instrumenten (denk aan houtblazers, koperblazers, strijkers en verschillende percussie-instrumenten), spelmateriaal, zingen en bewegen tijdens de gezellige baby- en peutermuzieklessen bij BplusC! De lessen zijn speciaal voor kinderen vanaf 0 jaar en hun ouders; verdeeld in verschillende leeftijdsgroepen.
Kinderen kunnen naarmate ze ouder worden ritmes leren spelen of bepaalde bewegingen uitvoeren. Ze krijgen in de lessen uitdaging op een ongedwongen manier. Spelenderwijs leer je je kind te ondersteunen in zijn/haar ontwikkeling.
Je krijgt de liedjes mee naar huis als geheugensteuntje. Maar ook leuk natuurlijk om voor je kindje een eigen liedjesboekje te maken! Hier heb je vaak jarenlang plezier van.
De lessen duren een uur per keer. Halverwege is er een korte pauze, die onderdeel is van de les. Kinderen (en volwassenen) hebben dan de gelegenheid om op een vrije manier contact te maken met elkaar.
Samen muziek maken is niet alleen leuk, maar ook goed voor onder meer de sociale en emotionele ontwikkeling, de taal/spraak en de motorische ontwikkeling van je kind. Hoe jonger je begint, hoe beter.
Dit seizoen vinden er verschillende reeksen plaats van deze muziekles: van september t/m november, januari t/m maart en april t/m juni/juli. Bekijk voor de exacte startdata, dagen & tijden de website via de roze button.
Zin om samen met je kind muziek te maken en hem/haar te stimuleren in de ontwikkeling? Meld je nu aan via de roze websitebutton.
Tip: Op zoek naar een andere nieuwe hobby voor je kind? Bekijk onze verzameling clubjes en vind een clubje dat bij jouw kind past.
BplusC
Nieuwstraat 4
2312 KB Leiden
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Jeugdles Boulderhal
Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!
Zwemschool Zero2Hero
Bij deze zwemschool in Voorhout worden kids écht gezien en mag je als ouder altijd blijven kijken!
Yogasmiley Kinderyoga
Yogasmiley in Leiderdorp geeft yogalessen aan kids vanaf 2 jaar. Meld je meteen aan voor een proefles!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop
Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!
Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!
Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.