Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Brownies & downieS Leiden

In deze bijzondere lunchroom kun je terecht voor heel veel lekkere gerechten met gezellig personeel!

Aan de Aalmarkt vind je het altijd gezellige Brownies & downieS! Hier kan je terecht voor ontbijt, lunch en ook voor een gezellige borrel.
Brownies & downieS is een bijzonder lunchcafé, dat vanuit idealisme is opgericht. Inmiddels is het concept in nog veel meer plaatsen in Nederland te vinden.

Een lunchroom waarbij jongens en meiden met een beperking jou de lekkerste gerechten en lekkernijen zullen serveren. Allemaal met veel liefde, enthousiasme en passie! De hele dag door worden de gerechten vers gemaakt, waarbij de jongens en meiden meehelpen met het bereiden en serveren van al het lekkers.

Samen met de gezellige en sfeervolle inrichting is dit restaurant een ideale plek om met de kinderen te smullen.

Tip: Na afloop zin in een ijsje? Loop eens langs IJscafé Danice even verderop!

Brownies & downieS

Aalmarkt 11

2311 EC Leiden

Openingstijden klik door via roze button
Prijs klik door via roze button
Mail direct

Mail direct naar Brownies & downieS

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

GPS tour voor het gezin in een kek autootje van Renzy

Wat een te gekke middag hadden wij met de Renault Twizy's van Renzy langs duin, strand en bollenvelden bij Noordwijk! Vroom..vroom..

Zomervakantie bij Rijksmuseum Boerhaave

In de zomervakantie barst het in Rijksmuseum Boerhaave van de leuke activiteiten voor nieuwsgierige kids! Speur met de dokterstas, speel met water in Waterland en ontdek alles over je lichaam tijdens de zomerworkshops. In dit blog lees je er alles over!

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Zomers snacken in het LAM museum

Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief