
Lasergames bij BubbelJungle
Terug naar het overzichtNieuw bij de BubbelJungle: Lasergames! Top uitje voor in de kerstvakantie!
En weer heeft de BubbelJungle er een nieuwe attractie bij… Vanaf 22 december kunnen kinderen vanaf 5 jaar in deze fijne binnenspeeltuin in Leiderdorp nu ook Lasergamen!
In het donkere Riool van BubbelJungle ga je muisstil op zoek naar je tegenstanders. Pas op voor de lichtstralen!
Tijd voor actie dus. En het mooiste is, bij elk bezoek krijg je een gratis spelronde!
Het lasergamen is bij de prijs inbegrepen (één spelronde). Inschrijven voor de lasergames kan bij binnenkomst. Klik voor meer informatie over de Lasergames op de roze button.
Ook té gek in de BubbelJungle zijn de Bubbelcars en het Klimpark!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
BubbelJungle
Vlasbaan 7
2352 AH Leiderdorp
Openingstijden
Ma t/m vrij: 8.45 tot 18.15 uurZa en zo: 9.45 tot 18.15 uur
Houd voor de openingstijden tijdens de feestdagen de website in de gaten via de roze button
Prijs
Entree kinderen € 7,95Entree volwassenen gratis
Deel deze tip:
Meer inspiratie


Mini Jumpin’
Springen voor de allerkleinsten op vrijdagochtend bij JUMPIN' Noordwijk, tof! Fijne koffie voor de ouders
Lammetjes bij ’t Geertje
Er zijn weer lammetjes bij Boerderij 't Geertje! Kom je ook een flesje melk geven en knuffelen?
Best wel jammer als…(12+)
Een voorstelling voor tieners in de Leidse Schouwburg over de angst iets te missen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
11 gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!
Wij zijn dól op buiten- en natuurspeeltuinen. We hebben 11 héle leuke in Leiden en omgeving op een rij gezet. Heel veel speelplezier!
Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!
Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!
Ontdek Het Virtuorium in Leiden
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.