
Budocentrum Junansei
Terug naar het overzichtSupertoffe lessen in Japanse krijgskunsten volg je bij Junansei. Ook ouder&kind Tuimelbudo! 3+
Ninja’s in de dop, opgelet! Bij Budocentrum Junansei wordt les gegeven in diverse Japanse krijgskunsten, zoals:
Ju-Jutsu (6+), een erg complete zelfverdedigingskunst. Omdat er zo veel in zit, is het Ju-Jutsu erg geschikt voor zelfverdediging en raak je er niet snel op uitgekeken.
Aikido (7+), een sierlijke zelfverdedigingskunst met soepele en cirkelvormige bewegingen, waarmee je leert om alles wat op je afkomt om te buigen of te controleren.
Kobudo (7+). Tijdens deze lessen zwaardvechten worden er verschillende zwaardtechnieken beoefend. Vanwege de veiligheid wordt er met houten of zachte oefenzwaarden getraind.
Tuimelbudo (4+). Bij Tuimelbudo leren kinderen de beginselen van Judo/Ju-Jutsu. Dit doen ze door bijvoorbeeld te leren valbreken en ze oefenen met andere kinderen. Hierdoor krijg je erg sociale lessen.
Ouder & kind Tuimelbudo (3+). Op zaterdagochtend is er speciaal voor kinderen en hun papa of mama een Tuimelbudoles. Dat wordt dus één groot tuimelfeest voor klein en groot!
Peuter Tuimelbudo (2+). Nu ook voor peuters! Tuimelbudo lessen waarin de peuters helemaal zelf de basis van het judo kunnen oefenen.
Om te kijken welke les het beste bij je past, kan je altijd een (gratis) proefles komen volgen! De lessen worden met veel passie gegeven door gecertificeerde docenten.
Wil je meer weten, klik dan door via de roze button. Naast de reguliere lessen jeugd Ju-Jutsu, worden er ook cursussen Zelfverdediging & Weerbaarheid voor kinderen (6-13 jaar) gegeven.
Junansei geeft ook les (Ju Jutsu, Aikido en Kobudo) in gymzaal Frans de Vette, Kuyperbrink 11 in Voorschoten en les (Tuimelbudo en Ju Jutsu) bij PC Hooftlaan 13 in Leiden.
Budocentrum Junansei
Multatulilaan 92
2251 ZM Voorschoten
Openingstijden
Voor tijden zie website via de roze button.Prijs
Vanaf € 25,50Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heel veel lammetjes! Waar vind je ze?
Echt lengte is het, er zijn weer lammetjes! Lammetjes dagen, knuffelen, flesje geven. Bekijk de leukste adresjes in de Leidse regio!
11 gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!
Wij zijn dól op buiten- en natuurspeeltuinen. We hebben 11 héle leuke in Leiden en omgeving op een rij gezet. Heel veel speelplezier!
Ontdek Het Virtuorium in Leiden
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.