Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Budocentrum Junansei

Supertoffe lessen in Japanse krijgskunsten volg je bij Junansei. Ook ouder&kind Tuimelbudo! 3+

Ninja’s in de dop, opgelet! Bij Budocentrum Junansei wordt les gegeven in diverse Japanse krijgskunsten, zoals:

Ju-Jutsu (6+), een erg complete zelfverdedigingskunst. Omdat er zo veel in zit, is het Ju-Jutsu erg geschikt voor zelfverdediging en raak je er niet snel op uitgekeken. 

Aikido (7+), een sierlijke zelfverdedigingskunst met soepele en cirkelvormige bewegingen, waarmee je leert om alles wat op je afkomt om te buigen of te controleren.

Kobudo (7+). Tijdens deze lessen zwaardvechten worden er verschillende zwaardtechnieken beoefend. Vanwege de veiligheid wordt er met houten of zachte oefenzwaarden getraind. 

Tuimelbudo (4+). Bij Tuimelbudo leren kinderen de beginselen van Judo/Ju-Jutsu. Dit doen ze door bijvoorbeeld te leren valbreken en ze oefenen met andere kinderen. Hierdoor krijg je erg sociale lessen.

Ouder & kind Tuimelbudo (3+). Op zaterdagochtend is er speciaal voor kinderen en hun papa of mama een Tuimelbudoles. Dat wordt dus één groot tuimelfeest voor klein en groot!

Peuter Tuimelbudo (2+). Nu ook voor peuters! Tuimelbudo lessen waarin de peuters helemaal zelf de basis van het judo kunnen oefenen.

Om te kijken welke les het beste bij je past, kan je altijd een (gratis) proefles komen volgen! De lessen worden met veel passie gegeven door gecertificeerde docenten.

Wil je meer weten, klik dan door via de roze button. Naast de reguliere lessen jeugd Ju-Jutsu, worden er ook cursussen Zelfverdediging & Weerbaarheid voor kinderen (6-13 jaar) gegeven. 

Junansei geeft ook les (Ju Jutsu, Aikido en Kobudo) in gymzaal Frans de Vette, Kuyperbrink 11 in Voorschoten en les (Tuimelbudo en Ju Jutsu) bij PC Hooftlaan 13 in Leiden.

 

Budocentrum Junansei

Multatulilaan 92

2251 ZM Voorschoten

Openingstijden Voor tijden zie website via de roze button.
Prijs Vanaf € 25,50
Naar de website
Mail direct

Mail direct naar Budocentrum Junansei

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

More inspiration

Yogasmiley Kinderyoga

Yogasmiley in Leiderdorp geeft yogalessen aan kids vanaf 2 jaar. Meld je meteen aan voor een proefles!
Lees meer

Jeugdles Boulderhal

Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!
Lees meer

Naailes Atelier Kleurstof

Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!
Lees meer

Uitgelicht

Tip! KreaDoe Lentefestival

Bekijk

Nationale Klimbosdag

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Heel veel lammetjes! Waar vind je ze?

Echt lengte is het, er zijn weer lammetjes! Lammetjes dagen, knuffelen, flesje geven. Bekijk de leukste adresjes in de Leidse regio!
Lees meer

11 gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!

Wij zijn dól op buiten- en natuurspeeltuinen. We hebben 11 héle leuke in Leiden en omgeving op een rij gezet. Heel veel speelplezier!
Lees meer

Ontdek Het Virtuorium in Leiden

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
Lees meer

Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!

Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!
Lees meer