Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Workshop Familieyoga

Met de hele familie zen. Bij Dayaa Yoga in Voorschoten kun je samen meedoen aan familieyoga.

Samen meedoen aan yoga bij Dayaa yoga in Voorschoten met papa, mama, opa, tante of wie je er ook maar bij wilt hebben.

Tijdens deze workshop komen ouder en kind in contact met yoga en elkaar.
Met spelletjes, yoga houdingen en mindfulness oefeningen maak je samen plezier.

In alle drukte van school, sporten en andere hobbies kun je met de Familieyoga helemaal tot rust komen. Je maakt ruimte in je hoofd en lichaam, je leert je lichaam kennen, grenzen aangeven, je ontdekt je krachten en nog veel meer. Daarnaast is het natuurlijk ook heel fijn om even wat qualitytime te hebben met elkaar.

De workshop Familieyoga is op iedere eerste zondag van de maand (wijzigingen voorbehouden) en wordt gegeven bij Het Knooppunt, aan de Chr. Huygensstraat 10-C.

Persoonlijke aandacht is bij Dayaa yoga heel belangrijk, dus zullen de groepen ook niet te groot zijn. Meld je dus snel aan om er zeker van te zijn dat je nog een plekje hebt samen!

Klik voor meer informatie op de roze button.

 

Dayaa yoga

Christiaan Huygensstraat 10-c

2251 CB Voorschoten

Prijs € 15,- per duo (kind met begeleider)
€ 5,- per extra kind
Mail direct

Mail direct naar Dayaa yoga

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Jeugdles Boulderhal

Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!

Naailes Atelier Kleurstof

Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!

BplusC

Muziekschool, activiteiten en boeken lenen... het kan bij BplusC in en om Leiden!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Kindervoorstellingen Leidse Schouwburg 2025

Wat zijn er weer bijzondere, grappige en ontroerende voorstellingen, musicals en concerten voor kinderen in de Leidse Schouwburg én de Stadsgehoorzaal. Hieronder delen we de aanraders in oktober en november 2025. Maak je keuze en reserveer op tijd voor de beste plaatsen!

Naar buiten met de kinderen in de herfst in Leiden

Hoera het is weer herfst! Wij vinden de herfst een ontzettend leuk naar buiten seizoen. Lekker naar het bos, fruit plukken, buiten spelen in een speeltuin... Waar neem jij je kinderen naar toe deze herfst?

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief