Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Oude Tol

Gezellig bowlen in partycentre de Oude Tol in Sassenheim!

Zin in een avondje uit maar weet je niet wat je wil doen? Bij Partycentre de Oude Tol in Sassenheim kun je veel leuke dingen doen! Heb je zin om te bowlen? Dat kan hier! Wist je dat je zelfs kunt discobowlen?    

Ook kun je hier je kinderfeestje vieren. Je kunt alle kanten op, wil je discobowlen met je vriendjes en vriendinnetjes? Dan krijg je er een glaasje fris en hele lekkere hapjes bij. En voor de jarige is er een leuk kadootje.

Dus kom vooral kijken bij Partycentre de Oude Tol!   

Tip: Kijk voor meer leuke uitjes op datum in onze Uitagenda!

De Oude Tol

Hoofdstraat 147

2171 BA Sassenheim

Openingstijden Klik op de roze button voor meer informatie
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar De Oude Tol

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Nieuw: Rivierenland!

Kom uitrazen in Madurodam Rivierenland! Een te gekke spetter- en speelweide voor kleine avonturiers.

Meivakantie Archeon

Prehistorie, de Romeinen en de Middeleeuwen. Je beleeft de geschiedenis deze meivakantie in Archeon!

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+

Meivakantie bij Boerhaave

Leer deze meivakantie jouw lichaam helemaal snappen bij Rijksmuseum Boerhaave! En Waterland is ook open!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Pluktuinen en bloementips!

Je eigen bosje bloemen plukken, hoe gaaf is dat! Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop

Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief