Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Manege de Ripse Ruiters

Pony en paardrijden op alle niveaus doe je bij deze grote manege in Rijpwetering. Ook voor buitenritten.

Midden tussen de molens, koeien en weilanden vind je deze grote manege waar je vanaf 6 jaar kunt leren pony en paardrijden. Je vindt hier naast manegepony’s en paarden ook pensionpony’s en paarden.

Naast de ‘normale’ lessen kun je hier ook terecht voor voltigelessen (soort circusje spelen!), springlessen, westernlessen, ponykampen, buitenritten, wedstrijden… teveel om op te noemen. Als je paardengek bent, moet je gewoon eens gaan kijken! 

Ga via de roze button naar de website voor alle informatie over de lessen, prijzen, activiteiten, buitenritten, etc.

Tip: je kunt ook je kinderfeestje op de manege vieren!

Stal de Ripse Ruiters

Ripselaan 6

2375 NA Rijpwetering

Openingstijden Zie website voor de mogelijkheden
Prijs Zie website voor de tarieven
Mail direct

Mail direct naar Stal de Ripse Ruiters

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Jeugdles Boulderhal

Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!

Naailes Atelier Kleurstof

Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!

Yogasmiley Kinderyoga

Yogasmiley in Leiderdorp geeft yogalessen aan kids vanaf 2 jaar. Meld je meteen aan voor een proefles!

Zwemschool Zero2Hero

Bij deze zwemschool in Voorhout worden kids écht gezien en mag je als ouder altijd blijven kijken!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!

Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop

Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief