Pannenkoeken bij Schaapsbel
Kom lekkere pannenkoeken eten bij de Schaapsbel in Leiden!
Zin in een pannenkoek? Dan moet je bij de Schaapsbel zijn! De Schaapsbel heeft niet alleen heerlijke pannenkoeken maar ook poffertjes en een speciaal Hans en Grietje menu waarbij je zelf met snoepjes en hageltjes je pannenkoek mag versieren!
Je vindt het restaurant in het centrum van Leiden. Echt een kindvriendelijk restaurant in Leiden.
Tip: Meer kindvriendelijke restaurants vind je onder Uit eten!
De Schaapsbel
Beestenmarkt 7
2312 CC Leiden
Openingstijden
Zie de website van de SchaapsbelPrijs
Zie menukaart op de website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Kerstvakantie bij Rijksmuseum Boerhaave Leiden met kinderen
Workshops, speurtochten en ontdekroutes waarbij kinderen alles leren over hun lichaam, wetenschap en wiskunde. Perfect voor een leerzaam én leuk kerstvakantie-uitje in Leiden
18 x winteruitjes voor het hele gezin in Zuid-Holland
De winter is dé tijd voor gezellige uitjes met het hele gezin! Van lichtjes en schaatsbanen tot musea, doe-dingen en stoere avonturen: in heel Zuid-Holland valt zó veel te ontdekken. Warm je handen aan een beker choco en duik samen in de leukste wintertips!