
Pannenkoeken bij Schaapsbel
Kom lekkere pannenkoeken eten bij de Schaapsbel in Leiden!
Zin in een pannenkoek? Dan moet je bij de Schaapsbel zijn! De Schaapsbel heeft niet alleen heerlijke pannenkoeken maar ook poffertjes en een speciaal Hans en Grietje menu waarbij je zelf met snoepjes en hageltjes je pannenkoek mag versieren!
Je vindt het restaurant in het centrum van Leiden. Echt een kindvriendelijk restaurant in Leiden.
Tip: Meer kindvriendelijke restaurants vind je onder Uit eten!
De Schaapsbel
Beestenmarkt 7
2312 CC Leiden
Openingstijden
Zie de website van de SchaapsbelPrijs
Zie menukaart op de website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomers snacken in het LAM museum
Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!
Schrijf je nu in voor een muziekcursus bij BplusC in Leiden!
Droomt jouw kind ervan om te rocken, zingen of muziek te maken achter de knoppen? Bij het Muziekhuis van BplusC kan het allemaal. Of je kind nu net begint of al wat ervaring heeft: iedereen kan meedoen én dat voor betaalbare prijzen. Lees verder voor alle info en meld je meteen aan voor een muziekcursus of de Open Dag!
Landgoed Keukenhof; een paradijs voor gezinnen
Landgoed Keukenhof in Lisse is een echte Kidsproof tip! Dit prachtige landgoed heeft alles: dieren, kunst, kabouterpad, speeltuin, restaurant, natuur en plezier. Je kunt er niet alleen het LAM museum bezoeken, waar je op een speelse manier kennismaakt met kunst over eten en drinken, maar ook genieten van de vele activiteiten en bezienswaardigheden op het landgoed zelf. We vertellen je graag wat je allemaal kunt doen en zien op Landgoed Keukenhof.