Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pannenkoeken bij Schaapsbel

Kom lekkere pannenkoeken eten bij de Schaapsbel in Leiden!

Zin in een pannenkoek? Dan moet je bij de Schaapsbel zijn! De Schaapsbel heeft niet alleen heerlijke pannenkoeken maar ook poffertjes en een speciaal Hans en Grietje menu waarbij je zelf met snoepjes en hageltjes je pannenkoek mag versieren! 

Je vindt het restaurant in het centrum van Leiden. Echt een kindvriendelijk restaurant in Leiden.

Tip: Meer kindvriendelijke restaurants vind je onder Uit eten!

De Schaapsbel

Beestenmarkt 7

2312 CC Leiden

Openingstijden Zie de website van de Schaapsbel
Prijs Zie menukaart op de website
Mail direct

Mail direct naar De Schaapsbel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Meivakantiespecial: De Mond van Leiden

Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.

De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026

Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!