
Feestje in de polder!
Leuk (natuur)feestje met en zonder begeleiding bij De Tuin van Smid in Polderpark Cronesteijn!
Gewapend met een schepnet op slootsafari, uilenballen pluizen of wilgenhutten bouwen. Op De tuin van de smid vier je je verjaardag midden in de natuur.
Op De tuin van de smid is het sowieso leuk voor kinderen. Er lopen allerlei dieren los rond, er staat een schommel en een zandbak, je kunt er klauteren op grote boomstammen en er is ruimte genoeg om te voetballen of je kunt pingpongen in de wei.
Als je bij De tuin van de smid een partijtje komt geven, mag je gebruik maken van de ruimte in de hooiberg die dan voor jullie gerserveerd is. Je kunt kiezen uit verschillende activiteiten, met en zonder begeleiding.
Trek er bijvoorbeeld met een IVN-gids uit en ga op slootsafari. Bouw huisjes voor vogels en insecten in de winter. Of kijk wat de uil heeft gegeten door uilenballen uit te pluizen. Ook kunnen stoere jongens en meiden samen met de smid een eigen zwaard smeden!
Zonder begeleiding kun je bijvoorbeeld een speurtocht doen, knutselen, voetballen of hutten bouwen van wilgentakken.
Tijdens je feestje mag je 3 uur lang (tot max. 16:30) gebruik maken van de hooiberg, waar ook het lekkers voor jullie klaar staat: een muffin, 2 glazen limonade en een zakje chips (7,50 per kind), alles biologisch.
Klik door voor meer informatie over De Tuin van de Smid!
Tip: voor meer info over het feestje en reserveren klik je door via de roze button.
De tuin van de smid
Polderpad 8
2322 LH Leiden
Openingstijden
In overlegPrijs
eenmalig hooiberghuur: € 70per kind € 7, 50 consumpties
per kind € 3 materiaal afhaankelijk welk feestje je kiest
De kinderen krijgen een muff in, 2 glazen limonade en een zakje chips (7,50 per kind). In geval van voedselintolleranties kunnen wij zorgen voor alternatieven mits het ruim van tevoren wordt aangevraagd. Er kunnen natuurlijk altijd extra consumpties worden bijbesteld (ook taart, brood, tosti’s en ijsjes. Zie de menukaart.)
Toon op kaart
Meer inspiratie


Midget Voetgolf Feestje
Een super origineel en te gek kinderfeestje vier je bij Indoor Midget Voetgolf! Hole in one!
Kinderfeestjes BeachBreak
Vier een tof surffeestje, SUP-feestje, Smokkelspel en nog veel meer bij BeachBreak Noordwijk aan Zee!
Verjaardag vieren? KidsZoo!
Ben je binnenkort jarig? Vier je partijtje bij KidsZoo! Het indoor speelparadijs voor feestbeesten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden
Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.
GPS tour voor het gezin in een kek autootje van Renzy
Wat een te gekke middag hadden wij met de Renault Twizy's van Renzy langs duin, strand en bollenvelden bij Noordwijk! Vroom..vroom..
Zomervakantie bij Rijksmuseum Boerhaave
In de zomervakantie barst het in Rijksmuseum Boerhaave van de leuke activiteiten voor nieuwsgierige kids! Speur met de dokterstas, speel met water in Waterland en ontdek alles over je lichaam tijdens de zomerworkshops. In dit blog lees je er alles over!