
Lucky’s Bowling feestje
Vier je kinderfeestje bij deze supergave bowlingbaan met giga video wall!
O yes, bij Lucky’s Bowling vier je echt heel gave partijtjes!! Neem je vriendjes en vriendinnetjes dus mee naar deze bowlingbaan, die echt anders is dan andere banen.
Je vindt er niet alleen een coole en industriële inrichting, maar ook een waanzinnige video wall. Terwijl jij je strikes gooit, geniet je van het uitzicht op de Skyline van Manhattan of bijvoorbeeld de Golden Gate bridge in San Francisco.
De Kids Bowling Party is al te reserveren vanaf 4 kids en is super compleet. Terwijl jij de cadeautjes uitpakt die je vriendjes en vriendinnetjes voor je mee hebben genomen, genieten jullie van een heerijke Lucky’s donut.
Verder bestaat het arrangement uit:
-Een overhéérlijke Lucky’s donut
-1 uur bowlen
-Onbeperkt limonade
-Kids Meal naar keuze
-Verrassing voor de jarige Job
-Bowling Diploma
Extra’s:
-Uitgebowld? Dan kun je heerlijk spelen in de speciale kinderspeeltuin (deze is gratis).
-Kleurplaat voor mee naar huis
Ook fijn: de menukaart van het bijbehorende restaurant staat bol van de lekkere gerechten. Lekker blijven eten dus.
Wil je meer weten of wil je reserveren? Klik dan op de roze button voor meer informatie. Reserveren gaat online.
Tip: wil je op de hoogte blijven van leuke activiteiten bij jou in de buurt? Schrijf je dan nu in voor onze gratis Nieuwsbrief!
Lucky's Bowling
Veerpolder 14
2361 KV Warmond
Openingstijden
Dit arrangement is geldig van maandag t/m zondag, in het weekend is de laatste starttijd om 15.00 uur.Prijs
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Verjaardag vieren? KidsZoo!
Ben je binnenkort jarig? Vier je partijtje bij KidsZoo! Het indoor speelparadijs voor feestbeesten!
Feestje JUMPIN’ Noordwijk
Vier een super leuk actief trampolinefeestje bij JUMPIN' Noordwijk!
Sportieve Kinderfeestjes allKidz
Jachtseizoen in de buurt of Apenkooien in de zaal? allKidz biedt keus uit 15 verschillende kinderfeestjesBlogs & inspiratie
Alle blogs
Leren over water & natuur met de klas in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Zomers snacken in het LAM museum
Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!
Landgoed Keukenhof; een paradijs voor gezinnen
Landgoed Keukenhof in Lisse is een echte Kidsproof tip! Dit prachtige landgoed heeft alles: dieren, kunst, kabouterpad, speeltuin, restaurant, natuur en plezier. Je kunt er niet alleen het LAM museum bezoeken, waar je op een speelse manier kennismaakt met kunst over eten en drinken, maar ook genieten van de vele activiteiten en bezienswaardigheden op het landgoed zelf. We vertellen je graag wat je allemaal kunt doen en zien op Landgoed Keukenhof.