Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Filmtheater Voorschoten

In dit knusse filmtheater in Voorschoten geniet je van leuke theatervoorstellingen en films!

Het jeugdtheater is gevestigd in het cultureel centrum. Kinderen genieten hier van allerlei mooi theater. Vooral voor de kleintjes zijn er vaak geschikte voorstellingen. Ook worden er regelmatig gave jeugd- en familiefilms vertoond. 

Kaartjes voor het Jeugdtheater zijn te koop aan de kassa tijdens de openingsuren van het Kinderfilmtheater op zondag- en woensdagmiddagen (13.00 tot 16.00 uur) en op de dag van de voorstelling. Via de website is het ook mogelijk kaartjes te reserveren tot 2 dagen voor de voorstelling.

Kijk voor meer informatie over jeugdtheater Voorschoten op de website via de roze button. Houd ook onze Uitagenda in de gaten voor de voorstellingen. 

Tip: Het is ook leuk om met een kinderfeestje naar dit theater toe te gaan!

Filmtheater Voorschoten

Prinses Marijkelaan 4

2252 HH Voorschoten

Openingstijden zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Filmtheater Voorschoten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Arcade spelen bij De BUB

NIEUW! Toffe Arcadehal bij Avonturenstad De BUB in Leiderdorp. Vaste prijs voor een uur speelplezier!

VR uitje bij het Virtuorium

Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!

Speurtocht Zoek de Lente!

Leuke gratis speurtocht voor het hele gezin in de voorjaarsvakantie bij de Tapuit in het mooie Meijendel!

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Reserveer

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Doen met kinderen tijdens het paasweekend in Leiden

Ben je op zoek naar leuke dingen om te doen met kinderen met Pasen? Wij zochten het alvast voor je uit!

Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026

Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!

Heel veel lammetjes! Waar vind je ze?

Echt voorjaar is het, er zijn weer lammetjes! Lammetjes dagen, knuffelen, flesje geven. Bekijk de leukste adresjes in de Leidse regio!