Kleuter en kidsbasketbal
Ga aan de slag met mulitisport of kleuter en kids basketbal bij Fundamental Sports Leiden!
Kleuter en kidsbasketbal – Lekker basketballen bij Fundamental Sports!
Ben je tussen de 4 en 12 jaar jong en wil je graag (beter) leren basketballen? Kom dan langs bij onze Kleuter- en Kidsbasketbal lessen. Voor €22,50 per maand (+ eenmalig €15 inschrijfgeld) krijg je elke week een basketbal les van één van onze toptrainers! Zij leren je dan de beginselen van het basketbal, door middel van leuke spellen en oefeningen. Het abonnement is per kwartaal opzegbaar.
Multisport
Voetbal, korfbal, basketbal, tennis, hockey, volleybal, rugby, handbal, badminton, squash – er is zóveel keuze… Maar wat nou als je geen keuze hoeft te maken en toch van alle sporten wat kan leren?
Schrijf je dan in voor de supertoffe sportmodules van Fundamental Sports Pilot en ga op ontdekkingsreis!
Meer weten? Inschrijven? Klik door via de roze website button en meld je aan!
Fundamental Sports
Zuster Meijboomstraat 2
2331 PD Leiden
Openingstijden
Zie websitePrijs
€22,50 per maand (+ eenmalig €15 inschrijfgeld)Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Naailes Atelier Kleurstof
Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!
BplusC
Muziekschool, activiteiten en boeken lenen... het kan bij BplusC in en om Leiden!
Jeugdles Boulderhal
Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026
Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!