Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Watersport in Valkenburg

Zin in een middag op het water? Huur nu jouw watersportset bij het GEARfreak Surfcenter.

Heb je het gloednieuwe GEARfreak Surfcenter al ontdekt? Je vindt het Surfcenter met Surfschool en Surfshop aan het Valkenburgse Meer. Kom langs en geniet van een ontspannen middagje uit!

Bij GEARfreak bieden ze vier watersporten aan: Windsurfen, Wingfoilen, Suppen en eFoilen. Zin om deze sporten te leren? De GEARfreak Surfschool biedt voor elke sport lessen aan.

Ben je al een echte sportfanaat en waterrat? Dan kan je voor een heerlijk middagje uit ook een set huren.

Voor de echte fanatiekelingen is er de jaarkaart, dat is extra vaak en extra voordelig aan de slag met jouw favoriete sport.

Voor alle informatie over prijzen en verhuur ga je naar de website via de roze button.

Tip: Trek gekregen van al het sporten? Lekker bijkomen met een hapje en drankje doe je bij Brasserie Buitenhuis.

GEARfreak Surfschool

J. Pellenbargweg 4

2235 SP Valkenburg

Openingstijden Dagelijks geopend
Voor openingstijden zie website (via roze button)
Prijs Zie website (via roze button)
Mail direct

Mail direct naar GEARfreak Surfschool

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Op ruimtemissie met Pikachu bij Space Expo

Pokémon én ruimtevaart? Bij Space Expo in Noordwijk komen die samen in oktober én de herfstvakantie!

Herfstvakantie vol dieren bij het Rijksmuseum van Oudheden

Dierenspeurtocht, dierenmummie-atelier en nog veel meer dieren bij het Rijksmuseum van Oudheden.

Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.

Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!

VR uitje bij het Virtuorium

Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Wat is er te doen in Leiden met kinderen deze herfstvakantie?

Hoera herfstvakantie! Lekker er op uit met het gezin. Er zijn heel veel leuke herfstactiviteiten voor kinderen in en om Leiden. Van Pikachu tot Halloween en van theaterfestivals tot een herfstspeurtocht. Veel plezier!

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.