Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Watersport in Valkenburg

Zin in een middag op het water? Huur nu jouw watersportset bij het GEARfreak Surfcenter.

Heb je het gloednieuwe GEARfreak Surfcenter al ontdekt? Je vindt het Surfcenter met Surfschool en Surfshop aan het Valkenburgse Meer. Kom langs en geniet van een ontspannen middagje uit!

Bij GEARfreak bieden ze vier watersporten aan: Windsurfen, Wingfoilen, Suppen en eFoilen. Zin om deze sporten te leren? De GEARfreak Surfschool biedt voor elke sport lessen aan.

Ben je al een echte sportfanaat en waterrat? Dan kan je voor een heerlijk middagje uit ook een set huren.

Voor de echte fanatiekelingen is er de jaarkaart, dat is extra vaak en extra voordelig aan de slag met jouw favoriete sport.

Voor alle informatie over prijzen en verhuur ga je naar de website via de roze button.

Tip: Trek gekregen van al het sporten? Lekker bijkomen met een hapje en drankje doe je bij Brasserie Buitenhuis.

GEARfreak Surfschool

J. Pellenbargweg 4

2235 SP Valkenburg

Openingstijden Dagelijks geopend
Voor openingstijden zie website (via roze button)
Prijs Zie website (via roze button)
Mail direct

Mail direct naar GEARfreak Surfschool

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Ponykamp mét overnachting!

Gezellig en avontuurlijk ponykamp voor gevorderde ponyliefhebbers bij manege Liethorp in Leiderdorp!

8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!

Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!

Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.

Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!

Alles over de zon bij Space Expo Noordwijk!

Ontdek alles over de zon én de zonsverduistering bij Space Expo in de zomervakantie. Leuk gezinsuitje!

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden

Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.

5 x Bootje huren in en om Leiden – leuke adressen

Ontdek de Kaag, de Leidse grachten, Vlietlanden en meer met je gezin op een boot! Huur een sloep, kano, roeiboot, zeilboot of waterfiets. Hier vind je 5 leuke adressen in de Leidse regio!

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij

Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!