Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Judo en kickboksen

Met respect en plezier leren judoën of kickboksen doe je bij Goederaad Sport in Voorschoten!

Judo is een Japanse verdedigingssport, waarbij je niet alleen worpen leert en leert vallen, maar waar respect, samenwerking en sportiviteit ook erg belangrijk is. Judo kun je bij Goederaad Sport al leren vanaf 4 jaar. In de jeugdlessen worden judotechnieken geleerd en (judo)spelletjes gedaan. Meestal werk je met zijn tweeën of met de hele groep.

Je begint met een witte band en één of twee keer per jaar kun je examen doen voor een gekleurde slip of band. Behalve examens zijn er natuurlijk ook judowedstrijden waar je aan mee kunt doen. De lessen worden gegeven door de zeer gewaardeerde Sensei Percy (4e Dan).

Kickboksen voor kids bij Goederaad Sport
Bij Kickboksen leer je stoot- en traptechnieken. In de lessen wordt gebruik gemaakt van muziek, bokszakken en stootkussens. Ook doe je oefenwedstrijdjes. Kickboksen is een leuke manier om sterk en fit te worden en het is goed voor de weerbaarheid. Bij Goederaad Sport kun je kickboksen vanaf 8 jaar.

Kom langs voor een gratis proefles!
Goederaad Sport is een gezellige sportschool waar ze het belangrijk vinden dat ieder kind zich veilig voelt en zelfvertrouwen krijgt.

Voor meer informatie klik je op de roze websitebutton.

Tip: Veel meer sportclubjes vind je op deze site onder clubjes!

 

Goederaad Sport

Raadhuislaan 43

2251 GA Voorschoten

Openingstijden Check de website voor de meest actuele lesdata!
Prijs Zie website via de roze button voor de actuele prijzen
Mail direct

Mail direct naar Goederaad Sport

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Naailes Atelier Kleurstof

Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!

Jeugdles Boulderhal

Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!

Open Dag Muziekschool Leiden

Ontdek het nieuwe cursusaanbod bij BplusC en laat je kind gratis instrumenten proberen.

Yogasmiley kinderyoga

Proeflessen in september voor maar €5,- bij Yogasmiley in Leiderdorp!

Uitgelicht

Start voorverkoop Cinekid Festival

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomervakantie bij Rijksmuseum Boerhaave

In de zomervakantie barst het in Rijksmuseum Boerhaave van de leuke activiteiten voor nieuwsgierige kids! Speur met de dokterstas, speel met water in Waterland en ontdek alles over je lichaam tijdens de zomerworkshops. In dit blog lees je er alles over!

Schrijf je nu in voor een muziekcursus bij BplusC in Leiden!

Droomt jouw kind ervan om te rocken, zingen of muziek te maken achter de knoppen? Bij het Muziekhuis van BplusC kan het allemaal. Of je kind nu net begint of al wat ervaring heeft: iedereen kan meedoen én dat voor betaalbare prijzen. Lees verder voor alle info en meld je meteen aan voor een muziekcursus of de Open Dag!

Zomers snacken in het LAM museum

Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!

GPS tour voor het gezin in een kek autootje van Renzy

Wat een te gekke middag hadden wij met de Renault Twizy's van Renzy langs duin, strand en bollenvelden bij Noordwijk! Vroom..vroom..

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief