Avanti Voorschoten
Gymmen, turnen, jazzdans en streetdance bij Avanti in Voorschoten. Vanaf 4 jaar.
Wist je dat je kinderen al vanaf 4 jaar bij Avanti naar kleutergym of kleuterdans kunnen?
Zijn de kinderen al wat ouder, dan kan je hier op verschillende niveaus volop gymmen, turnen, jazzdansen en streetdancen! Het belangrijkste doel van Avanti is om lekker te bewegen op eigen niveau en vooral ook veel plezier te hebben!
De lessen geven ze op verschillende locaties, dagen en tijden in Voorschoten. Kijk hiervoor op de website door op de roze websitebutton te klikken.
Naast de lessen organiseren ze jaarlijks andere activiteiten zoals onderlinge wedstrijden of puntenturnen. Ook is er ieder jaar een eindshow of demo waar de kinderen hun turn- of danskunsten aan familie kunt laten zien! Verder kan iedereen gezellig meedoen aan het Sinterklaasfeest of paaseieren zoeken.
Natuurlijk zijn je kinderen van harte welkom om een keertje mee te doen!
Meer informatie over het lesrooster, aanmelden en Avanti vind je op de website. Klik hiervoor op de roze button!
Tip: Klik door voor nog meer leuke gym en dansclubjes in de regio!
Gymnastiekvereniging Avanti
Oude Adegeesterlaan 3
2252 KZ Voorschoten
Openingstijden
Meer informatie over het lesrooster, aanmelden en Avanti vind je op de website. Klik hiervoor op de roze button!Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Naailes Atelier Kleurstof
Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!
Jeugdles Boulderhal
Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!
BplusC
Muziekschool, activiteiten en boeken lenen... het kan bij BplusC in en om Leiden!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Meivakantiespecial: De Mond van Leiden
Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!