Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Beleg van Oegstgeest

In de winkelstraat van Oegstgeest vind je deze gezellige lunchroom. Met aparte kaart voor de kids!

Even bijkomen met een kopje koffie, vers sapje, taartje of broodje. Gezellige sfeer, laagdrempelig en vriendelijk personeel, altijd in voor een praatje. Bij mooi weer zit je hier heerlijk om het terras!

Op de menukaart staan allemaal lekkere dingen. De sandwiches maken ze hier met 3 lagen toast en worden geserveerd met chips! Zelfde geldt voor de tosti met als extraatje nog ketchup. Voor de kinderen kun je kiezen uit een tosti, bolletje ham, kaas, gebakken ei, hagelslag of jam en een pannenkoek.

Het Beleg van Oegstgeest is op vrijdag ook ’s avonds open tot 20.00 uur. Fijn om even een hapje te eten! Een sateetje of salade bijvoorbeeld. Voor de kids weer aparte gerechten.

Tip: vergeet niet even langs te gaan bij De Kornuitjes voor leuke kleding voor de kids!

Het Beleg van Oegstgeest

De Kempenaerstraat 43B

2341 GH Oegstgeest

Openingstijden Maandag t/m donderdag van 9.30 tot 17.00 uur
Vrijdag van 9.30 tot 20.00 uur
Zaterdag van 9.30 tot 17.00 uur

Mail direct

Mail direct naar Het Beleg van Oegstgeest

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Kindervoorstellingen Leidse Schouwburg 2025

Wat zijn er weer bijzondere, grappige en ontroerende voorstellingen, musicals en concerten voor kinderen in de Leidse Schouwburg én de Stadsgehoorzaal. Hieronder delen we de aanraders in oktober en november 2025. Maak je keuze en reserveer op tijd voor de beste plaatsen!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Naar buiten met de kinderen in de herfst in Leiden

Hoera het is weer herfst! Wij vinden de herfst een ontzettend leuk naar buiten seizoen. Lekker naar het bos, fruit plukken, buiten spelen in een speeltuin... Waar neem jij je kinderen naar toe deze herfst?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief