Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Honk- en softbalfeestje!

Een leuk sportief feestje vier je bij HSV Biento in Leiden! Met clinic, piñata en lekkers. Leuk!

HSV Biento is een honk- en softbalvereniging waar je ook je feestje kunt vieren, zowel indoor als outdoor.

Het indoorfeestje (nov – febr) is voor kids vanaf 4 jaar. De kids gaan met een spelletje proberen een piñata open te slaan. Een piñata is een groot figuur gevuld met o.a confettie en kleine verassingen die aan het plafond is opgehangen. Superleuk! Uiteraard is er lekkers bij.

Het outdoorfeestje (vanaf 8 jaar) kan van maart t/m oktober. De kinderen krijgen een clinic honk- en softbal (andere sportactiviteit mag ook) op het veld van Biento. Daar zijn alle materialen en coaches/trainers om de kinderen een fantastisch feestje te geven. Uiteraard volgt een wedstrijdje! En ook hier is het mogelijk om er allerlei lekkers bij te krijgen!

Neem voor het reserveren van dit feestje en meer informatie even contact op met Bientokids Klik door via de roze button naar de site!

Tip: HSV Biento is altijd op zoek naar nieuwe jeugdleden! Kijk snel bij de activiteiten van Bientokids->

 

HSV Biento

Oegstgeesterweg 2

2334 BZ Leiden

Openingstijden In overleg
Prijs vanaf € 50
Mail direct

Mail direct naar HSV Biento

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

VR kinderfeestje!

Supertof kinderfeestje van Virtuorium Leiden; beleef een te gekke Virtual Reality experience!
Reserveer

Freerunfeestje Leiden

Vier een spectaculair freerun-kinderfeestje met Parkour Disciplines in Leiden en Alphen a/d Rijn!

Kinderfeestjes BeachBreak

Vier een tof surffeestje, SUP-feestje, Smokkelspel en nog veel meer bij BeachBreak Noordwijk aan Zee!

Feestje op het Klimeiland

Een heel stoer partijtje vier je in Klimpark het Klimeiland bij recreatiegebied Vlietland!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!

Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!

De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop

Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief