
Verteltheater Silvester
Leuke voorstellingen vind je in het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester!
Op de eerste verdieping in het achterhuis van Jeudboekhandel Silvester aan het Rapenburg vind je het gezellige Verteltheater.
Hier kunnen zo’n 35 kinderen met hun ouders op zaterdagen genieten van leuke kindervoorstellingen. Superleuk!
Klik door via de roze button voor het actuele programma.
Verteltheater Silvester
Rapenburg 17
2311 GE Leiden
Openingstijden
Zie websitePrijs
Check de site
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Snack jezelf gelukkig
Kom deze zomer naar het LAM museum met zomerse kunst, friet en fun op Landgoed Keukenhof!
CORPUS ‘reis door de mens’
CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Zelf appels plukken bij De Olmenhorst
Pluk je eigen biologische appels en peren tijdens de Zelfpluk 2025!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leren over water & natuur met de klas in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Landgoed Keukenhof; een paradijs voor gezinnen
Landgoed Keukenhof in Lisse is een echte Kidsproof tip! Dit prachtige landgoed heeft alles: dieren, kunst, kabouterpad, speeltuin, restaurant, natuur en plezier. Je kunt er niet alleen het LAM museum bezoeken, waar je op een speelse manier kennismaakt met kunst over eten en drinken, maar ook genieten van de vele activiteiten en bezienswaardigheden op het landgoed zelf. We vertellen je graag wat je allemaal kunt doen en zien op Landgoed Keukenhof.
Schrijf je nu in voor een muziekcursus bij BplusC in Leiden!
Droomt jouw kind ervan om te rocken, zingen of muziek te maken achter de knoppen? Bij het Muziekhuis van BplusC kan het allemaal. Of je kind nu net begint of al wat ervaring heeft: iedereen kan meedoen én dat voor betaalbare prijzen. Lees verder voor alle info en meld je meteen aan voor een muziekcursus of de Open Dag!