Verteltheater Silvester
Leuke voorstellingen vind je in het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester!
Op de eerste verdieping in het achterhuis van Jeudboekhandel Silvester aan het Rapenburg vind je het gezellige Verteltheater.
Hier kunnen zo’n 35 kinderen met hun ouders op zaterdagen genieten van leuke kindervoorstellingen. Superleuk!
Klik door via de roze button voor het actuele programma.
Verteltheater Silvester
Rapenburg 17
2311 GE Leiden
Openingstijden
Zie websitePrijs
Check de site
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Hortus Jeugd Universiteit
Ontdek bij Hortus botanicus tijdens 4 kindercolleges hoe mensen vroeger naar de sterren en planeten keken
Rijksmuseum Boerhaave
Rijksmuseum Boerhaave is een heel leuk museum met kinderen over de wetenschap. Met waterspeeltuin!
Spot aan! bij BplusC
Dans, zing, maak film en stap zelf het podium op tijdens de Kinderboekenweek bij BplusC!Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!
Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.