Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Voorlezen uit Mila’s Vonk

Lisa van Wensen leest voor uit haar boek in het Verteltheater bij Jeugdboekhandel Silvester!

Op zaterdag 27 november in het verteltheater, boven jeugdboekhandel Silvester: vertelschuur met Ragebol

Vandaag hebben wij een schrijversbezoek. Lisa van Winsen komt om uit haar mooie boek Mila’s vonk voor te lezen. Vervolgens gaat zij met de kinderen kleurplaten kleuren. Mila bekijkt de wereld om zich heen op een speciale manier. Met haar verbeeldingskracht maakt ze van alledaagse dingen kleurrijke en fantastische avonturen. Dit mooie en vrolijke prentenboek sluit goed aan op de belevings- en fantasiewereld van het ( jonge) kind.

Leeftijd: 5+
Aanvang: 11 uur
Entree: gratis

Klik door via de roze button!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Jeugdboekhandel Silvester

Rapenburg 17

2311 GE Leiden

Mail direct

Mail direct naar Jeugdboekhandel Silvester

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Ouder-kind naaidag

Een creatieve dag samen voor (groot)ouder en (klein)kind bij Atelier Kleurstof!

Meesterlijk Mysterie!

In Museum De Lakenhal duik je in de wereld van de raadselachtige Meester I.S. Met leuke activiteiten!

Arcade spelen bij De BUB

NIEUW! Toffe Arcadehal bij Avonturenstad De BUB in Leiderdorp. Vaste prijs voor een uur speelplezier!

Nationale Voorleesdagen bij BplusC

Samen genieten van voorlezen, activiteiten en voorstellingen tijdens de Voorleesdagen bij BplusC.

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?

Blogs & inspiratie

Alle blogs

11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids

In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!

Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!

Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!

11 gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!

Wij zijn dól op buiten- en natuurspeeltuinen. We hebben 11 héle leuke in Leiden en omgeving op een rij gezet. Heel veel speelplezier!

Kleinschalig genieten bij Theater Ins Blau

Ontdek samen met je kind de mooiste jeugdvoorstellingen van dit seizoen in Leiden.