Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speur en kraak de route!

Lekker speuren met de JOLA Tours Schnipseljagd! Verken Leiden, Katwijk of Noordwijk.

Wij gingen afgelopen zomer al op pad met de JOLA’s Schnipseljagd op onze telefoon in Katwijk. En te gekke middag speuren langs toffe plekken volgde. En ze hebben nu ook routes in Noordwijk en Leiden!

Er staat een Kinder Schnipseljagd Katwijk online voor kinderen van 4 tot 8 jaar, naast de kindertour in Noordwijk. De andere tours zijn geschikt voor alle leeftijden, dus ook heel leuk voor gezinnen met oudere kinderen.

Via je mobiele telefoon ontvang je hints en aanwijzingen om de route te kraken! Speur zo door de leukste straatjes en ontdek de mooiste plekjes.

Beleef een uitdagend dagje buiten, zoek samen naar de antwoorden in het straatbeeld en ga voor de highscore!

Bestel de Schnipseljagd eenvoudig online, ontvang de link via e-mail en start de selfguided tour wanneer je wilt. Klik door via de roze button voor alle tours en om te bestellen.

JOLA Tours & Trips

Openingstijden start de selfguided tour wanneer je wilt!
Prijs Klik door via de roze button.
Mail direct

Mail direct naar JOLA Tours & Trips

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Storm Aquapark Leiden

Supergaaf waterpretpark in recreatiegebied Vlietland, waar je ook kunt suppen en nog veel meer!

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+

VR uitje bij het Virtuorium

Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!

Leef je uit bij Jumpin!

Indoor trampolinespringen is bij Jumpin' Noordwijk één groot feest. Als uitje of kinderfeest!
Reserveer

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!

Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.

De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop

Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief