Naar de boerderij
Neem een kijkje op de boerderij bij Kampeerboerderij Straat-Hof in Leimuiden. Superleuk uitje!
Iedere woensdag en zondag van 10-13u kun je gezellig langs bij Kampeerboerderij Straat-Hof in Leimuiden. Zo’n leuke plek! En in de mei- zomer- en herfstvakantie zelfs iedere dag.
Er is heel veel te beleven voor de kids! Lekker spelen in het hooi, knuffelen met de dieren, trampolines en nog véél meer.
Naast een melkveehouderij met koeien (maar ook pony’s, alpaca’s, ezeltjes en meer dieren) is dit ook een camping. Er is volop speelgelegenheid voor de kleintjes op het veld en op de boerderij.
Zin in iets lekkers? Dat kan ook. Er is een gezellig terras en met minder weer zit je binnen. Ook kun je zelf verse melk tappen uit de speciale melkmachine!
Kortom: leuk voor een kort of wat langer bezoekje! En kun je er geen genoeg van krijgen; dan blijf je lekker slapen op de camping:-).
Klik op de roze websitebutton op deze pagina voor alle info en reserveren.
Kampeerboerderij Straat-Hof
Willem van der Veldenweg 57
2451 BB Leimuiden
Openingstijden
Iedere zondag en woensdag van 10-13 uur (vanaf maart). In de mei, zomer en herfstvakantie dagelijks toegankelijk.Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.
Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!
CORPUS ‘reis door de mens’
CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Naar het zwembad
20 x zwembaden in de regio Leiden, waar ga jij zwemmen deze zomer?Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026
Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!
20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden
Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).