Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Fien en Teun in Keukenhof

Ontmoet Fien & Teun en ga op de foto tussen de bloemen in Keukenhof in Lisse.

27 april t/m 1 mei | Keukenhof

Tijdens Fien & Teun in Keukenhof wandelen jullie tussen de tulpen én ontmoeten jullie deze vrolijke boer en boerinnetje in het park.

Wat is er te doen met Fien & Teun in Keukenhof?

Vanaf zondag 27 april tot en met donderdag 1 mei is Keukenhof extra leuk voor jonge bezoekers. Fien & Teun zijn deze dagen in het park en zorgen voor een feestelijke sfeer tijdens de meivakantie. Op de picknickweide staat alles in het teken van spelen, kijken en ontmoeten.

Kinderen doen mee aan vrolijke spelletjes, kijken naar een gezellige minishow en kunnen natuurlijk op de foto tijdens de meet-and-greet met Fien & Teun.

Samen genieten van lente en spelen

Tussen het bewonderen van bloemen en het maken van een wandeling is de picknickweide een fijne plek om even te blijven hangen. Terwijl de kinderen meedoen aan de activiteiten, genieten jullie van het lentegevoel, de kleuren en de ontspannen sfeer.

Waarom dit zo’n fijn Kidsproof uitje is
✓ Fien & Teun van dichtbij ontmoeten
✓ Extra kinderactiviteiten tijdens de meivakantie
✓ Buiten spelen en bloemen kijken in één uitje

Tip: Ontdek meer leuke uitjes in de buurt in onze uitagenda.

Klik door via de roze button en plan jullie bezoek aan Fien & Teun in Keukenhof.

Vanaf 27 april tot en met 1 mei

Keukenhof

Stationsweg 166a

2161 AM Lisse

Mail direct

Mail direct naar Keukenhof

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Feestje JUMPIN’ Noordwijk met 12,50 korting!

Fijne februari korting op een super leuk actief trampolinefeestje bij JUMPIN' Noordwijk!
Reserveer

Alles over de maan bij Space Expo!

Ga je mee naar de maan? Gave voorstelling en kinderactiviteiten bij Space Expo in de voorjaarsvakantie.

Wereldmuseum Leiden voorjaarsvakantie

Laat je deze vakantie verwonderen in Wereldmuseum Leiden. Leuke en creatieve activiteiten!

Beestenbingo

Bingo, dansen en dierenpret tijdens de BeestenBingo bij KidsZoo in Noordwijkerhout.

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids

In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

11 gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!

Wij zijn dól op buiten- en natuurspeeltuinen. We hebben 11 héle leuke in Leiden en omgeving op een rij gezet. Heel veel speelplezier!