Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Keukenhofbosch

Een heerlijke plek om te wandelen tussen de grote, dikke bomen, midden tussen de bollenvelden!

Naast de oh zo bekende Keukenhof, ligt een wat minder bekend, maar heel fijn en mooi bos:
Het Keukenhofbosch.

Het maakte vroeger deel uit van het Landgoed Keukenhof. Nu wandel je er – weg van alle drukte – prachtig over lommerrijke paden en lanen. Kijk vooral ook eens omhoog. In de oude bomen zitten overdag ransuilen lekker te suffen tussen de takken. Het Keukenhofbosch maakt onderdeel uit van het Nationaal Park Hollandse Duinen.

Het is hier heerlijk wandelen door een prachtig oud bos met grote, dikke bomen midden tussen de bollenvelden. Het Keukenhofbosch is een gevarieerd en heuvelachtig bosgebied met beuken, eiken en naaldbomen. In de holtes van de oude bomen nestelen spechten, uilen, mezen en duiven. Blauwe reigers maken in het voorjaar grote nesten in de toppen van de grove dennen. 

Ook leuk: maak er een gecombineerd uitje van! Het Keukenhofbosch ligt net buiten het Langoed Keukenhof waar jaarlijks de beroemde bloemententoonstelling gehouden wordt.

En heb je een beetje trek gekregen van het wandelen? Ga dan zeker langs bij Restaurant Hofboerderij, gelegen naast Kasteel Keukenhof.

Tip: Combineer het wandelen in het Keukenhofbosch met een bezoek aan het Bassie en Adriaankasteel (De verdwenen kroon) Slot van Teylingen. (Teylingerlaan 15a, Lisse.)

Tip: Kijk voor meer leuke natuurplekjes in onze categorie eropuit!

Keukenhofbosch

Spekkelaan 18

2161 GH Lisse

Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Meesterlijk Mysterie!

In Museum De Lakenhal duik je in de wereld van de raadselachtige Meester I.S. Met leuke activiteiten!

VR uitje bij het Virtuorium

Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!

Monstermasker knutselen in het RMO

Kom deze vakantie een masker knutselen van Egyptisch monster Ammit in het Rijksmuseum van Oudheden!

Arcade spelen bij De BUB

NIEUW! Toffe Arcadehal bij Avonturenstad De BUB in Leiderdorp. Vaste prijs voor een uur speelplezier!

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Voorjaarsvakantie uitjes met kinderen in en om Leiden

Leuke en leerzame museumuitjes, lekker springen en spelen, vrolijke familiefilms, een lente speurtocht en nog veel meer. Genoeg te doen deze vakantie! Tip: ook vind je een te gek feestje mét Kidsproof-korting. Wat zijn jouw plannen? Veel plezier!

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!

11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids

In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.