Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Scheveningen Haven

Aan de Noordzijde van de haven vind je dit fijne brede strand, voor ieder wat wils.

Lekker breed strand, met leuke strandtenten zoals Strandclub Wij, en vlakbij het Beach stadium waar allerlei strandsporten worden gedaan zoals beachvolleybal, voetbal en beachtennis. Vooral eens komen kijken naar bijvoorbeeld een beachvolleybalwedstrijd op topniveau! 

Het hele strand van Scheveningen is tot aan het Zwarte Pad voorzien van ‘verdwaalpalen’. Dat zijn kleurrijke Dick Bruna afbeeldingen op een paal, waardoor de kinderen makkelijker kunnen onthouden waar papa en mama liggen.

Parkeren doe je bijvoorbeeld bij het Noordelijk Havenhoofd, vlakbij het Beach stadium. Verder kun je het proberen op de boulevard, maar vaak erg druk. Op 5 minuutjes lopen is er meestal voldoende parkeerruimte bij de Dr Lelykade, de Visafslagweg en Vissershavenweg.

Veel plezier!

 

Scheveningen Haven

Strandweg

Den Haag

Meer inspiratie

Snack jezelf gelukkig

Kom deze zomer naar het LAM museum met zomerse kunst, friet en fun op Landgoed Keukenhof!

GPS fotospeurtocht

Ontdek de highlights van Zuid-Holland in een kek autootje van Renzy! Te gek uitje voor gezinnen

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+

Zelf appels plukken bij De Olmenhorst

Pluk je eigen biologische appels en peren tijdens de Zelfpluk 2025!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leren over water & natuur met de klas in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Schrijf je nu in voor een muziekcursus bij BplusC in Leiden!

Droomt jouw kind ervan om te rocken, zingen of muziek te maken achter de knoppen? Bij het Muziekhuis van BplusC kan het allemaal. Of je kind nu net begint of al wat ervaring heeft: iedereen kan meedoen én dat voor betaalbare prijzen. Lees verder voor alle info en meld je meteen aan voor een muziekcursus of de Open Dag!

Landgoed Keukenhof; een paradijs voor gezinnen

Landgoed Keukenhof in Lisse is een echte Kidsproof tip! Dit prachtige landgoed heeft alles: dieren, kunst, kabouterpad, speeltuin, restaurant, natuur en plezier. Je kunt er niet alleen het LAM museum bezoeken, waar je op een speelse manier kennismaakt met kunst over eten en drinken, maar ook genieten van de vele activiteiten en bezienswaardigheden op het landgoed zelf. We vertellen je graag wat je allemaal kunt doen en zien op Landgoed Keukenhof.

Zomers snacken in het LAM museum

Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief