Intocht Sinterklaas Leiden
Kom de Sint en zijn Pieten verwelkomen tijdens zijn feestelijke intocht in Leiden 2025!
Op zaterdag 15 november 2025 om 12:00 uur zet de Sint voet aan wal op de Beestenmarkt! Na aankomst stapt Sinterklaas op zijn trouwe schimmel ‘OHZOSNEL’ voor een feestelijke optocht over de Haarlemmerstraat en Breestraat om uiteindelijk te eindigen op de Garenmarkt voor het middagprogramma.
In het middagprogramma krijg je de kans om Sinterklaas en de pieten te ontmoeten of mee te doen aan allerlei leuke spelletjes om net zo actief te worden als de Pieten! Het middagprogramma is rond 17 uur afgelopen.
Ook zijn de Sint en zijn Pieten dit jaar van 22 november 2025 weer terug in het Huis van Sinterklaas in de Waag.
Kom je ook? Voor meer informatie over de intocht klik je op de roze button.
Tip: Uit eten met de kids? Doen! Check voor een gezellig etentje de kindvriendelijke restaurantjes van Leiden en omgeving!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
De Eindmusical (6+)
Een familiemusical over vriendschap met muziek van het Junior Songfestival in de Leidse Schouwburg
Lekker landgoeduitje!
Holle ogen in je roomijs en een smiley in de oude kaas... Kom naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof!
Ouder-kind naaidag
Een creatieve dag samen voor (groot)ouder en (klein)kind bij Atelier Kleurstof!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!
Meivakantiespecial: De Mond van Leiden
Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.
De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026
Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!