Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Eiland Koudenhoorn

Op het eiland Koudenhoorn bij Warmond is het heerlijk recreëren met de kids.

Tussen het dorp Warmond en de Kagerplassen vind je dit recreatie-eiland met een leuk strandje en grasvelden waar het heerlijk toeven is met de kids.

Op het eiland kun je lekker wandelen en fietsen en als je vanaf het water komt, kan je heel goed aanmeren bij het Paviljoen. Hier kan je gezellig een hapje eten en wat drinken. 

Het Natuur Ontdekkingcentrum die je ook op het eiland vindt, is in de zomer geopend op woensdag, zaterdag en zondag.

In Warmond bij de gemeentehaven vind je de brug tot het eiland. Vanuit het Paviljoen heb je ook nog eens een geweldig uitzicht over het Joppe!

Tip: Als je met de auto komt, dan kan je deze parkeren in Warmond bij het VVV-kantoor. Vanaf de parkeerplaats is het een nog een klein stukje lopen naar het Paviljoen.

foto VVV Warmond

Koudenhoorn

Warmond

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Leef je uit bij Jumpin!

Indoor trampolinespringen is bij Jumpin' Noordwijk één groot feest. Als uitje of kinderfeest!
Reserveer

Meivakantie bij Boerhaave

Leer deze meivakantie jouw lichaam helemaal snappen bij Rijksmuseum Boerhaave! En Waterland is ook open!

Meivakantie in het LAM

Deze vakantie kun je met emojis kunstwerken kraken in het LAM museum op de Keukenhof!

Meivakantie in De Lakenhal

Vier de meivakantie in Museum De Lakenhal! Kids gaan zelf aan de slag en op onderzoek uit.

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop

Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Pluktuinen en bloementips!

Je eigen bosje bloemen plukken, hoe gaaf is dat! Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief