
De Vadedoplas
In de Munnikenpolder vind je de Vadedo plas, het enige officiële zwemwater in Leiderdorp.
De Vadedo Plas in de Munnikenpolder is nieuw zwemwater met een fijn strandje en een flinke ligweide. Vanaf het strandje zie je de molens, je fietst zo de mooie polder in. Er zijn verder geen voorzieningen, maar voor een plons op een warme dag is het heerlijk!
De Vadedoplas staat in verbinding met de Wijde Aa, het Braassemermeer en de Kagerplassen door middel van de Oude Rijn en de Does.
Bereikbaarheid
Vanaf de parkeerplaats aan de Boomgaardlaan ga je onder de fietsbrug door, dus niet richting het groene hek van de scouting. Loop vervolgens met het fietspad mee. Na een tijdje zie je het strand aan je rechterhand.
Vanuit de Munnikenpolder fiets je ook zo naar Hoogmade. Bij de A4 omkeren kan ook, dan volg je de Ruigekade terug naar Leiderdorp. Dat is ook nog eens een lekker fietsrondje.
Vadedoplas Munnikenpolder
Boomgaardlaan
2351 Leiderdorp
Openingstijden
1 mei -30 september zwemwaterchecks, let op mogelijke blauwalg meldingen van de gemeente en zwemwater.nlPrijs
gratisMeer inspiratie


CORPUS ‘reis door de mens’
CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Snack jezelf gelukkig
Kom deze zomer naar het LAM museum met zomerse kunst, friet en fun op Landgoed Keukenhof!
Boerhaave in de zomervakantie
Ontdek, experimenteer en speur in Rijksmuseum Boerhaave, een tof zomervakantie uitje met waterspeeltuin!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomervakantie bij Rijksmuseum Boerhaave
In de zomervakantie barst het in Rijksmuseum Boerhaave van de leuke activiteiten voor nieuwsgierige kids! Speur met de dokterstas, speel met water in Waterland en ontdek alles over je lichaam tijdens de zomerworkshops. In dit blog lees je er alles over!
GPS tour voor het gezin in een kek autootje van Renzy
Wat een te gekke middag hadden wij met de Renault Twizy's van Renzy langs duin, strand en bollenvelden bij Noordwijk! Vroom..vroom..
20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden
Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.