Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Valkenburgse meer

Zeker met kleine kinderen is het Valkenburgsemeer een fijne zwemplek vanwege het ondiepe water.

Een strandje, gras om op te liggen en een flink stuk ondiep water wat is afgezet met paaltjes: prima zwemplek met de kids! Leuk in combinatie met het Stoomtreinmuseum Katwijk Leiden en wat lekkers eten bij Brasserie Buitenhuis.

In 2021 is het hier flink opgeknapt met een nieuwe boulevard. Met nieuwe bankjes, een mooi speeltoestel, nieuwe fietsenstalling en meer gras is het nu nog fijner toeven bij het Valkenburgsemeer!

Het Valkenburgse Meer ligt aan de A44, afslag Leiden Zuid. Uit de richting Den Haag neem je afslag 9, vanuit Amsterdam neem je afslag 8. Daarna volg je de borden Valkenburgse Meer. Er is voldoende parkeergelegenheid.

 

Valkenburgse meer

Meer inspiratie

VR uitje bij het Virtuorium

Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!

Storm Aquapark Leiden

Supergaaf waterpretpark in recreatiegebied Vlietland, waar je ook kunt suppen en nog veel meer!

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+

Leef je uit bij Jumpin!

Indoor trampolinespringen is bij Jumpin' Noordwijk één groot feest. Als uitje of kinderfeest!
Reserveer

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!

Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!

De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop

Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief