Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderboerderij Leiderdorp

Dol op dieren? Ga dan naar de kinderboerderij in Leiderdorp. De meeste dieren lopen vrij rond!

De dieren lopen, vliegen of zwemmen hier rond. Schapen, koeien, geiten, varkens, konijnen, kippen, eenden. Je vindt ze hier allemaal! Verder is er een boerderijkat en heeft een imker kasten met honingbijen staan op een apart deel van de kinderboerderij.

De meeste dieren op de kinderboerderij zitten niet in hokken. Je kunt je hier vrij bewegen tussen de geiten en schapen, zolang dat rustig gebeurd. Konijnen en cavia’s verblijven nu nog in hokken. 

De kinderboerderij ligt centraal in park De Houtkamp aan de Van Diepeningenlaan. Toegang is gratis. De kinderboerderij is deels ook voor rolstoelgebruikers goed toegankelijk.

Tip: Leuk om te combineren met een lunch, diner of gewoon een drankje bij Brasserie Park!

Kinderboerderij Leiderdorp

Van Diepeningenlaan 1

2352 KA Leiderdorp

Openingstijden April t/m oktober:
Maandag t/m vrijdag 9.00 – 17.00 uur Zaterdag & zondag 15.00 - 17.00 uur
November t/m maart:
Maandag t/m vrijdag 9.00 – 16.00 uur Zaterdag & zondag 14.00 – 16.00 uur
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Kinderboerderij Leiderdorp

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+

Boerhaave in de zomervakantie

Ontdek, experimenteer en speur in Rijksmuseum Boerhaave, een tof zomervakantie uitje met waterspeeltuin!

Klimmen met korting!

Leuk zomervakantie-uitje: naar de Boulderhal! Hier kunnen kids vanaf 6 heerlijk klimmen met €2 korting.

GPS fotospeurtocht

Ontdek de highlights van Zuid-Holland in een kek autootje van Renzy! Te gek uitje voor gezinnen

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

GPS tour voor het gezin in een kek autootje van Renzy

Wat een te gekke middag hadden wij met de Renault Twizy's van Renzy langs duin, strand en bollenvelden bij Noordwijk! Vroom..vroom..

Zomervakantie bij Rijksmuseum Boerhaave

In de zomervakantie barst het in Rijksmuseum Boerhaave van de leuke activiteiten voor nieuwsgierige kids! Speur met de dokterstas, speel met water in Waterland en ontdek alles over je lichaam tijdens de zomerworkshops. In dit blog lees je er alles over!

Zomers snacken in het LAM museum

Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!

20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden

Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.